Presunúť na hlavný obsah

Slovenské krásky na Moët párty: Takto zažiarila Ivana Gáborík, Katka Jakeš či Jeanette Borhyová a ďalšie

Slovenské celebrity

Slovenské celebrity sa v sobotu podvečer stretli na jedinečnom podujatí, na ktorom nesmel chýbať jedinečný sekt Moët, množstvo bielej farby a krásne prostredie, ktoré evokovalo more.

Biela je v letnom období veľmi populárnou farbou. Nádherne v nej vynikne opálená pokožka a vyvoláva v nás pocit luxusu. Takto sa s bielym dress codom vyrovnali slovenské krásky, ktoré sa zúčastnili exkluzívnej Moët párty. Večer sa niesol v znamení ženskej nádhery, lodí a vynikajúceho sektu. Posúďte s nami, ako im to pristalo!

Prečítajte si tiež: Krásne ženy, ktoré stoja za značkou Kattiva: Ivana Gáborík a Katka Jakeš vás namotajú na pravú letnú náladu

Ivana Gáborík

Krásna Ivana Gáborík, tanečnica a jedna zo zakladateliek internetového obchodu s trendy kúskami Kattiva, stavila na elegantné krátke šaty smokingového typu. Vynikla v nich jej dokonalá postava a zažiarilo opálenie. Výrazný rúž osviežil celý styling a zlaté topánky krásne predĺžili jej už tak dlhé nohy.

Katka Jakeš

Tanečnica a spoluautorka konceptu Kattiva, Katka Jakeš, si na podujatie vybrala nohavicový kostým so skráteným strihom spodného dielu. Krásne zlaté detailne vypracované topánky dokonale ladili s čipkovaným topom. Úsmev na tvári je však tým najkrajším doplnkom, ktorý mohla Katka zvoliť!

Jeanette Borhyová

Miss Universe SR 2013, Jeanette Borhyová, si na svoju dokonalú postavu obliekla nežný biely komplet. Dlhé zvonové nohavice jej krásne rysovali krivky. Vo vrchnej časti sa zvolila Jeanette ležérnosť v podobe ľahkej blúzky, ktorá je ako stvorená na letné večery. 

Veronika Vágnerová

Krásna Miss Slovensko 2007, Veronika Vágnerová, v bielej doslova žiarila. K jej tmavým vlasom sa dokonale hodil nohavicový set, zložený zo zvonových nohavíc a jednoducho strihaného saka. Troška farby dodala outfitu práve jemná čipkovaná podprsenka.

Dominika Ducová

Exotická kráska Dominika Ducová by si bielu farbu mohla dovoliť aj každý deň. Pokožka mladučkej moderátorky Fashion TV vynikla v bielych šatách, ktoré krásne odhalili jej nohy. Čipka celkový outfit zjemnila a dodala mu na rafinovanosti.

Soňa Štefková

Modelka Soňa Štefková osviežila biely čipkovaný top voľnými nohavicami s kvetovanou potlačou. Takýto look na nej pôsobil neskutočne sviežo a letne. Soňa sa predviedla aj v módnej prehliadke, ktorá bola súčasťou programu večera. Prezentovali sa modely Jany Jurčenko.

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúca Bella Hadid prekvapuje svojimi stravovacími návykmi: Od všetkého zeleného ruky preč

Vanessa Bottánová

Miss Universe SR 2017 si tiež zvolila nohavice ako základ celého večerného outfitu. Vynikli v nich jej dlhé nohy. Jednoduchý rolákový top doladil jednoduchosť bielej scenérie. Krásne upravené vlasy si modelka nechala voľne pustené.

Ktorá slovenská kráska vás vo svojom bielom outfite zaujala najviac?

spolu hlasovalo 530 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus