Presunúť na hlavný obsah

Tento typ muža vám zaručene zlomí srdce: Vieme, ktoré tri veci ho prezradia

Feminity

Vyzerajú skvele, sú inteligentní, sčítaní a dokonale vám zamotajú hlavu. Má to však jeden háčik, ako bonus vám väčšinou zlomia aj srdce. Pozrite sa, akému typu mužov by ste sa rozhodne mali vyhýbať!

Mohlo by vás zaujímať: Milovala som ho, no odmietala som sa usadiť: Neuveríte, kam to až dospelo a čo môj partner nakoniec urobil

Zažijete s nimi veľa dobrodružstva, nespútaných akcií, avšak aj nulový pocit istoty. Sú totiž neodolateľní, vášniví a máloktorá ženy im vie odolať. Avšak je skutočne viac ako isté, že na konci vzťahu s nimi budete mať nielen o nejaké spomienky naviac, ale čaká vás aj zlomení srdce. Pozrite sa spolu s nami na tri veci, ktoré tieto typy mužov prezradia. Zaručene. 

1. Žije pre daný okamih a nikdy nič neplánuje

Zabudnite na spoločné bývanie, plánovanie si dovoleniek, budúcnosti, či nebodaj svadby a rodiny. Pre takýto typ muža je typické, že mu pri spomínaných témach naskakuje husia koža. Rieši veci tu a teraz a nezaoberá sa tým, čo bude zajtra. Preto, to že sa vám tri dni neozve, on sám vníma ako normálnu vec. Čuduje sa však, prečo vás to tak veľmi rozčuľuje. Veď vám nič nesľúbil. Takýto chlap v tom má jasno. Záväzky ani náhodou nie sú pre neho. 

2. Mení sa zo dňa na deň

Muž, o ktorom sa bavíme je jednoducho chameleón. V určitej chvíli ste pre neho stredobodom vesmíru a urobil by pre vás aj to posledné, no istom okamihu sa chová, ako keby ste pre neho boli jednou veľkou neznámou a vlastne vás nikdy nestretol. Venuje sa vám len vo chvíľach, kedy to vyhovuje jemu. Ide o muža, ktorý je neprekonateľný vo svete intenzívnych zážitkov a pôžitkov, no v reálnom živote je nepoužiteľný. 

3. Miluje ženy a je rád stredobodom pozornosti

Pozornosť a ženy to je jednoducho jeho. Nevie si predstaviť, že by v spoločnosti nebol stredobodom pozornosti práve on. Vyhľadáva ľudí, ktorí ho obdivujú, cíti sa najlepšie v okamihoch, keď k nemu iní vzhliadajú. Vždy musí vystupovať z davu a to skutočne za akýchkoľvek okolností. Takže milé dámy, ak máte po svojom boku práve tento typ chlapa, buďte radšej opatrnejše. Takýto románik sa pre vás nemusí skončiť práve najšťastnejšie. Ak sa však chcete len zabaviť, je to správna voľba! Veď ako to už býva, všetko je predsa len uhol pohľadu a vnímania, no nie?

Neprehliadnite: Spoločne sme si šetrili na veľkú svadbu: Táto jedna vec ma dohnala deň pred termínom ju odvolať

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus