Presunúť na hlavný obsah

Nechajte ožiť trend inšpirovaný marockou kultúrou: Zažiarte rovnako ako celebrity z červeného koberca

Feminity

Milujete pestré farby a exotiku? Potom by vám túto sezónu rozhodne nemali v šatníku chýbať kúsky inšpirované orientálnym štýlom Maroka. Nielenže zažiarite, ale budete si pripadať aj ako princezná!

Prečítajte si: Poznáme najnovšie módne trendy v oblasti plaviek a bikín: Toto sa bude nosiť v lete 2018!

Koniec nudným farbám a kúskom. Móda inšpirovaná orientom je nielen krásna, ale skutočne jedinečná. Spája tradíciu orintu a západného sveta. Ak milujete ľahké kaftany, splývavé tuniky, či ľahké šaty, je ako stvorená pre vás. 

Rafinovaný orient v podaní Jessicy Hart

Patríte medzi milovníčky hodvábu? Tento splývavý, pohodlný a chladivý materiál je na leto ako stvorený. Navyše módni návrhári ho milujú. Napríklad taký Yves Saint Laurent, ktorý trávil veľa času vo svojej vile v Marakéši, urobil hneď niekoľko kolekcií inšpirovaných týmto svetom. A známe krásky si ich okamžite zamilovali. Jessica Hart nedá dopustiť na tieto červené šaty. Jednoduchý strih a rafinované doplnky dokážu naozaj zázraky!

Marocká princezná Paris Hilton

Známa kráska takéto kúsky miluje. Sú hravé, ženské a nežné zároveň. Skombinujte ich so zlatými doplnkami a budete určite neodolateľná!

Éterická víla Joy Corrigan

Ak predsa len inklinujete skôr k tlmenejším farbám, aj vy si prídete na svoje. Jemné nude odtiene na ľahkých letných šatách sú jednoducho žiadané. Navyše pokiaľ zvolíte tento strih, určite zažiarite rovnako ako očarujúca Joy Corrigan. 

Kombinácia tradície s modernou - neodolateľná Rita Ora

Áno, súčasná marocká kultúra predstavuje prepojenie tradičného s moderným, ale aj východu so západom. Práve táto kombinácia učarovala aj známej speváčke. Kvetinové vzory a príjemné materiály sú pre ňu ”must-have” kúskom každého leta. Navyše zakryjete to, čo zakryť potrebujete a odhalíte svoje prednosti!

Inšpirujte sa: Štýlové letné sandále, ktoré sa budú nosiť sezónu 2018: Inšpirujte sa touto trendy obuvou

- Najčítanejšie -