Presunúť na hlavný obsah

Cushion make-up vytvorí zamatovú pleť bábiky: Držte sa týchto pravidiel a zaujmete krásnou vizážou

Krása

Sú dni, keď sa nám nechce veľmi líčiť a prirodzený make-up je nám najbližšie. S cushion make-upom dosiahnete vysnívanú pleť.

Cushion make-up je na leto ako stvorený. Svetoví make-up artisti ho odporúčajú najmä kvôli jeho výborným krycím schopnostiam. Na pleti vytvorí zamatový, ale šťavnatý vzhľad. Má však ľahkú textúru a na pleti ho nebudete ani cítiť. Prekvapí vás okamžitou reakciou na zakrytie nedokonalostí pleti. Beauty hit, ktorý pochádza z Ázie si ihneď osvojili aj Francúzi. Odborníci na krásu si tento trend, ktorý obletel svet, nemohli nechať ujsť a ihneď vytvorili svoje vlastné produkty. Každý z nich má svoje tajomstvo na úspech, aplikácia cushion make-upu je však pre všetky rovnaká. 

Prečítajte si: Obočie dokáže zmeniť celkový vzhľad k lepšiemu i k horšiemu: Na jeho úprave si dajte záležať, najmä v lete

  • Podkladová báza je základ. Pleť pripraví na aplikáciu cushion make-upu k dosiahnutiu prirodzene rozžiarenej pleti.
  • Aplikujte pomocou hubky, a to vklepávaním. Uistite sa, aby ste make-upu nedávali na pleť veľa.
  • Vrstvenie je povolené, nepreháňajte to však.
  • Korektor na zvýraznenie tmavých častí tváre, použite až po cushion make-upe.


Pleť čelí mestskému životnému štýlu

Pleť zostáva zamatová a matná. Všetko, čo naša pokožka potrebuje vyplýva z toho, že čelí mestskému životnému štýlu. Obsah antioxidantov pomáha chrániť pleť pred poškodením v dôsledku UV žiarenia.Clinique Super City Block

Prirodzený jas pleti

Pleť získa okamžitý jas a cushion make-up sa postará o dokonalý vzhľad. Blahodarná textúra krásne splýva s pleťou a tento jednotný dojem je akýmsi stelesnením súčasnej modernej ženy. Make-up Total Capture Dreamskin Cushion SPF 50 od Dior zvýrazní vašu krásu deň čo deň.

Zlepšuje prirodzený tón pleti

Kompaktný bronzer Shiseido Cushion Bronzer s vankúškovitým aplikovaním postupným vklepávaním do pleti. Jemná a ľahká textúra pôsobí veľmi vzdušne. Zlepšuje prirodzený tón a svetelnosť pleti.

Pleť necháva dýchať

Ľahučký fluidný makeup umiestnený v penovej hubke. Pleť hydratuje a necháva dýchať, pričom nezabúda ani na finálne zjednotenie pleti. Clarins Cushion Make-up s medovým nádychom je na leto ako stvorený.

Jas na mieru

Yves Saint Laurent a jeho Make up Touche Eclat Le Cushion prináša pleti presne vymeranú dávku jasu. Pokožka je zaplavená svetlom a vyzerá ako pobozkaná slnkom. Optimálne množstvo farby je presne to, čo v letnom období robí ženu ešte kúzelnejšou.

- Najčítanejšie -