Finále veľkej premeny MY HAPPY nuMe: Tri dámy sa zhodli, že na chudnutie zaberá jedine TOTO!

Tri mesiace cvičenia a zdravého stravovania pomocou nízkokalorických produktov nuMe urobili svoje. Chcete vedieť, ako dopadli tri bojovníčky s kilami: Aďa, Lucia a Martina? Ich výsledky vás presvedčia, že všetko sa dá, len treba chcieť!

Zdroj: nuMe

Túžite vyzerať v plavkách atraktívne? Už sa nevládzete pozerať na záhyby, ktoré vám číhajú spod šiat, rovnako ako vykúkajúce faldíky? Vidíte okolo seba ženy, ktoré majú tip top postavičky a vy tiež po takej túžite? Neviete, ako schudnúť rýchlo? Nevešajte hlavu! Pomocou nuMe diétnej stravy s kolagénom sa prebytočné kilá dajú zhodiť účinne a zdravo. Do leta ešte stále môžete byť fit, stačí sa zaťať a začať so sebou niečo robiť. Podobne ako Adriana, Lucia a Martina, ktoré sa rozhodli podstúpiť chudnúcu premenu MY HAPPY nuMe! Ako sú na tom dnes, po troch mesiacoch od veľkej výzvy?

Hladovanie? Ani náhodou!

Ako sa vodilo počas deväťdesiatich dní trom Slovenkám, ktoré sa rozhodli, že viac nebudú zúfať v kúte, ale konečne pre svoju postavu niečo urobia? Klamali by sme, keby sme povedali, že to bolo ľahké. Ale čo v živote je, však? Keď počiatočné ťažkosti na „nabehnutie" na zdravý, nízkokalorický štýl života u dievčat ustúpili, naplno sa vrhli do premeny svojho tela. Ich cieľom bolo zhodiť nepekné kilá navyše, ktoré sa na ich bokoch, brušku alebo stehnách usídlili vplyvom nesprávneho stravovania alebo po pôrodoch. Mastné, vyprážané, polotovary a sladké tak zmizli na tri mesiace z ich dohľadu a podobné jedlá vystriedali nízkokalorické nápoje, polievky a tyčinky, ktoré majú medzi chudnúcimi všeobecne úspech nielen vďaka ich lahodnej chuti. Martina, Adriana a Lucia najviac ocenili, že počas premeny nehladovali, boli plné energie, naučili sa zdravo stravovať a problém im viac nerobí ani pravidelný pitný režim. nuMe diétna strava s kolagénom trom dámam chutila natoľko, že zdravé raňajky, večeru, olovrant a desiatu si užívajú aj po skončení ich premeny. Niet divu, vďaka nuMe produktom sa im podarilo to, čo pri žiadnej inej diéte!

Ako sa dá rýchlo schudnúť a váhu si aj udržať?

Tri dámy sa zhodli na jednej hlavnej veci – doležité je podľa nich určiť si cieľ a ísť za ním. Urobiť prvý krok a vydržať na svojej ceste, na konci ktorej je vysnívané telo. Práve ono vám prinavráti stratené sebavedomie. Zabudnite na výčitky po jedle, buďte počas svojej diéty sýte a motivujte sa dosiahnutými výsledkami. Psychika zohráva veľmi dôležitú úlohu. Vášmu novému ja nestojí nič v ceste, všetko je len na vás a dodržiavaní správnych stravovacích návykov. Maťka a Aďka schudli dve konfekčné čísla, dnes sú šťastné a spokojné, ich pleť a vlasy žiaria zdravím. Viac ako dvanásť kíl dole z nich urobilo nové ženy, ktoré sa cítia jednoducho fantasticky! Lucia trochu pri svojej premene poľavila, jej sebadisciplína zlyhala a preto sa jej podarilo schudnúť „len niečo cez päť kilogramov. Všetko je na vás. Aj vy sa môžete cítiť úžasne, stačí zmeniť svoje staré návyky! Začnite dnes s nízkokalorickou vyváženou stravou nuMe a už o niekoľko týždnov sa môžete kochať krivkami, ktoré vám budú iné závidieť.

Diéta, ktorá je zdravá a funguje ako hodinky

Vyberte si svoj balíček nuMe, ktorý vás dostane do bikín, zoštíhli, alebo vráti do formy, prípadne vám zabezpečí celkovú premenu. Kilá pôjdu dole ako po masle, čo vás naštartuje k ešte lepším výkonom! Aj o tom je diéta, počas ktorej sa stravujete nízkokalorickými jedlami a nápojmi nuMe. Mimoriadne chutné produkty s kolagénom obsahujú všetky potrebné vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny, takže sa počas diéty cítite plné energie a nepociťujete ani hlad, ktorý by vás nútil zhrešiť a siahnuť po niečom nezdravom. O to viac, že jedlá a nápoje nuMe pripravíte bez problémov behom niekoľkých minút a nemusíte ani rátať kalórie. Kľúčom je jesť viackrát za deň menšie porcie. Nestíhate? Nevadí, jedlá si jednoducho pripravíte aj na cestách alebo v práci! Takéto stravovanie v spojení s cvičením vedie k redukcii váhy, zvýšeniu sebavedomia a, najmä, udržaniu si týchto vynikajúcich výsledkov bez jojo efektu. Všetko je len na vás a na vašej vytrvalosti a sebazaprení. Buďte strojcom svojho šťastia a dopracujte sa k telu snov, po ktorom ste vždy túžili, buďte najlepšou verziou samých seba. Máte na to!

Zmeňte svoj život raz a navždy!

Ak túžite byť šťastná, sebavedomá, spokojná so sebou a s tým, čo robíte, musíte ZAČAŤ! Urobte prvý krok k vášmu novému JA a k životu, ktorý chcete žiť, nikto iný to za vás neurobí! Cesta k zdravšiemu a plnohodnotnejšiemu životu vedie cez kompletnú zmenu životného štýlu. Cíťte sa opäť dobre vo svojom tele a ukážte svoju najkrajšiu stránku. Len strava, fyzická aktivita a hlavne duševná zmena zmení aj váš vzhľad. Stavte na seba, stavte na nuMe!

A teraz vám to uľahčíme lákavou akciou 1+1. Pri kúpe 1-týždňového diétneho balíčka dostanete druhý 1-týždňový diétny balíček ZADARMO a zbavíte sa 5 kíl.

Ak ste odvážne a chcete sa nadobro rozlúčiť s prebytočnými kilami, prihláste sa do 30 dňovej výzvy a zažite premenu na vlastnom tele.

Sledujte nás aj na Facebooku, inšpirujte sa našimi receptmi a tipmi, ako rýchlo schudnúť a váhu si udržať! Pre viac informácií navštívte aj náš web https://www.nu-me.eu/sk!

- reklamná správa -

Foto:
nuMe
Zdroj:
nuMe

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba