Presunúť na hlavný obsah

Najsexi krásky futbalových hráčov z majstrovstiev: Pohľad na ich nežné polovičky si takisto nemôžete nechať ujsť

Zahraničné celebrity

Začína sa sezóna veľkej futbalovej senzácie v podobe MS vo futbale, ktoré sa konajú v Moskve. Nasledujúce dni sa síce budú točiť okolo mužských hráčov futbalu, nepovšimnuté by však nemali zostávať ani ich nežné polovičky. Takéto krásky majú doma tie najväčšie hráčske hviezdy.

Georgina Rodriguez

Priateľka veľkého futbalového mága Cristiana Ronalda ho jednoznačne podporí aj tento rok v Rusku. Portugalsko bude mať na svojej strane túto ženu s dokonalou letnou postavou. Sexi Georgina sa pritom minulý rok stala mamičkou malej dcérky. 

Prečítajte si tiež: Takto skrývaju svoje nedostatky v plavkách slávne krásky: Na prvý pohľad vyzerajú sexi, no aj ony riešia svoj vzhľad

Ruby Mae 

Sexi priateľka anglického futbalistu Dele Alliho je veru poriadna dračica. Nielen že má rada priliehavé oblečenie, miluje aj plavky, ktoré dokonale tvarujú jej krivky. So svojim miláčikom sa Ruby ukáže aj v Rusku. Anglicko bude mať vo fandení preto krásnu výhodu. 

Bruna Marquezine

Bruna je profesionálnou modelkou, preto nečudo, že sa do nej slávny Neymar zaľúbil až po uši. Úsmev na tvári a trendové plavky jej určite nebudú chýbať ani toto leto. Kráska pôvodom z Brazílie bude tento rok v Rusku povzbudzovať práve túto krajinu, za ktorú hrá aj jej partner.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine),

Anastasia Tarasova

Anastasia za slobodna Kostenko sa pred nedávnom vydala za lásku svojho života, futbalistu Dmitri Tarasova. V súčasnosti čakajú dieťatko, avšak Anstasiina postava v plavkách ešte pred pár mesiacmi vyzerala takto božsky. Veď posúďte sami!

Noémie Happart

Manželka Yannicka Carrasca sa tento rok postaví na stranu belgického tímu, za ktorý bude Yannick hrať. Kráska je pôvodom Belgičanka a povolaním je úspešnou modelkou. V lete si s partnerom radi užívajú práve krásy slnečnej Európy.

Pilar Rubio

Pilar je v Španielsku populárnou hviezdou aj na televíznej obrazovke. Táto žena ani zďaleka nie je iba peknou manželkou Sergia Ramosa. Mladí pár má spolu tri detičky, s ktorými sa snažia tráviť čo najviac voľného času. Pilar okrem toho miluje cvičenie a na svojej letnej postave si naozaj nechá záležať.

Edurne

Ďalšou krásnou fanúšičkou španielskeho tímu bude aj partnerka Davida De Gea. Speváčka Edurne bude svojho milovaného nasledovať aj do Ruska. Krásnu postavu tu určite zahalí to športového dresu. Pozrite sa však ako úžasne vyzerá v plavkách.

Andrea Duro

Španielska herečka Andra Duro sa kvôli svojmu partnerovi Javierovi Hernandezovi odhodlala presťahovať aj do ďalekého Mexika. Na šampionáte bude jej partner hrať práve za túto krajinu. Andrea je nielen skúsenou herečkou, ale aj pôvabnou modelkou. Dokazujú to aj jej plavkové fotky.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Duro (@andreaduro),

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské dvojičky v sexi plavkách: Roztomilé Twiinsky a to najlepšie z ich plavkového šatníka

Anna Lewandowska

Manželka Roberta Lewandowskeho miluje more a leto. V Rusku bude držať palce svojmu rodnému Poľsku a už teraz nevynecháva fotky v národných farbách.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe