Presunúť na hlavný obsah

Snúbenec ma podviedol týždeň pred svadbou: Napriek tomu som sa rozhodla urobiť túto vec

Feminity

Dokázali by ste odpustiť neveru? A ak áno, zvládli by ste to aj týždeň pred svadbou? Monika sa rozhodla dať svojmu budúcemu manželovi druhú šancu, no ani po 5 rokoch na ten moment nedokáže zabudnúť...

Monika o svadbe snívala od malička. Tešila sa na moment, kedy si konečne vezme muža svojich snov. S Teom sa spoznali tesne po výške a bola to veľká láska ako z romantického filmu. Do roka ju požiadal o ruku a presne na výročie zasnúbenia sa rozhodli povedať si áno.

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Keď sa vám sny zo sekundy na sekundu premenia na črepy

Monika ako takmer každá žena, mala deň ”D” premyslený do najmenších detailov. Vedela presne akú chce výzdobu, aké kvety, šaty, dokonca sľub mala napísaný niekoľko mesiacov vopred. Cítila, že Teo je pre ňu ten pravý. To čo sa však dozvedala týždeň pred svadbou by nepriala ani najväčšiemu nepriateľovi. ”Mala som rozlúčku so slobodou a s kamarátkami sme sa ju rozhodli osláviť v Prahe. V tom čase tam bol aj Teo služobne. Nehovorila som mu však, že sa tam chystáme aj my s babami, chcela som ho jeden večer prekvapiť. Presne som vedela v ktorom hoteli býva, lebo častokrát ma na služobné cesty brával. Teo bol veľký perfekcionista, takže si vždy brával aj rovnaké číslo izby. Keď som zaklopala na dvere a otvorila mi mladučká brunetka v spodnej bielizni, stratila som reč. Hneď za ňou stál môj budúci muž, ktorý bol úplne nahý. Zostala som ako paralyzovaná. V tom momente som len v tichosti bez slova odkráčala. Viem, že za mnou utekal, ale nastúpila som do prvého taxíka a nevnímala som svet. Pripadala som si ako v zlom sne. Nechcela som sama uveriť tomu, čoho som bola práve svedkom.” Keď sa Monika vrátila na hotel, kde bývala s kamarátkami, nejako z nej vytiahli, čo sa stalo. Hoci zo začiatku nechcela o tom hovoriť, napokon to zo seba dostala. ”Cítila som sa podvedená, zranená, moje sebavedomie bolo na nule.”

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

Napokon som sa mu rozhodla odpustiť

Na druhý deň ráno čakal Teo Moniku pred hotelom. Chcel jej všetko vysvetliť. Vraj to bola len známosť na jednu noc a nič to neznamenalo. ”Prekvapilo ma, že sa nevyhováral na alkohol, alebo čokoľvek iné. Priznal, že mal slabú chvíľku, rešpekt pred manželstvom a jednoducho podľahol. Tá žena bola jeho kolegyňa, ktorá pracovala v pražskej pobočke. Dlho po ňom išla a využila príležitosť. Povedal mi, že si je vedomý, že na takéto niečo treba dvoch a vie, že to bola chyba. Vraj som pre neho jedinou ženou jeho života a vlastne nemal okrem mňa a tejto slečny ešte nikoho. Vysvetlil mi, že dostal strach z toho, že budem prvou a poslednou v jeho živote. Chcel sám sebe niečo dokázať, no údajne vždy miloval len mňa. Hoci to niekomu môže pripadať absurdné, mňa tieto argumenty presvedčili... A hoci od toho okamihu prešlo 5 rokov a ja som Teovi odpustila, zabudnúť nedokážem. Stále mám niekde v hlave moment, ktorý zmenil môj pohľad na neho navždy..."


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus