Presunúť na hlavný obsah

Dodajte domovu punc elegancie: Stačí zmeniť týchto pár detailov a budete sa cítiť ako na luxusnej dovolenke

Feminity

Chceli by ste oživiť svoj domov a dodať mu nový punc výnimočnosti a elegancie? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi. Zistíte, že skutočne platí - detaily tvoria celok!

Inšpirujte sa: Ako sa rodí úspech: Osvojte si týchto 5 vecí a zaručene sa vám začne v živote dariť lepšie

Rady by ste premenili svoj domov na oázu pokoja a luxusu no neviete ako na to? Máme pre vás niekoľko skvelých tipov, s ktorými dosiahnete požadovaný efekt v enormne krátkom čase. A ešte malý bonus - rozhodne vám to nezruinuje finančný rozpočet!

Obývačka ako srdce domu

Hovorí sa, že práve obývačka je srdcom domu. Práve preto by ste sa v nej mali vždy cítiť príjemne. Ak jej potrebujete dodať nový šat, zvládnete to naozaj celkom jednoducho. Myslite na detaily. Štýlová lampa, netradičné zrkadlo, či atypický konferenčný stolík dokážu zázraky. A v kombinácii s rôznymi druhmi rastlín navyše navodíte komukoľvek okamžitý pocit relaxácie. Pokiaľ máte obývačku prepojenú s jedálňou, snažte sa doplnky ladiť tón v tóne. 

Zelená na dotvorenie atmosféry

Všetci vieme, že zelená farba upokojuje. A dobre to vedia aj bytoví dizajnéri. Možno práve preto mnohé doplnky nájdete v zelenej farbe. Nebojte sa po nich siahnuť, aj keď vyzarejú na prvý pohľad príliš výrazne. Dokonca ak skombinujete rôzne odtiene zelenej na jednom mieste, docielite nádherný efekt. 

Nezameniteľné detaily

Aj obyčajné vankúšiky rôznych farieb a materiálov sú dokonalou voľbou. V obývačke aj spálni budú vyzerať perfektne. Nebojte sa ani flitrov, práve naopak. Dosiahnete nimi už spomínaný punc luxusu. 

Vôňa, ktorá vás okamžite dostane

Ruku na srdce, čo si všimnete ako prvé, keď vojdete do nového priestoru? Neviete si spomenúť? Vôbec sa nedivíme. Prvá asociácia s čímkoľvek novým sa totiž vytvára na základe vône. Vďaka nej si určité miesta obľúbite alebo nie. Vôňou v interiéri dokáže zmeniť veľa. Viete navodiť pocit pohody, uvoľnenia, vášne, či šťastia. Preto nezbúdajte na sviečky, aromalampy, či esenciálne oleje. 

Vidíte, niekedy aj k veľkej zmene, stačí naozaj málo, no nie?

Nenechajte si ujsť: Ľudia, s ktorými sa stretávate, vám môžu pomôcť kariérne rásť: Takýmito typmi sa pre vlastné dobro obklopujte


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus