Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ivana Gáborík a Katka Jakeš si nájdu vždy čas na oslavu života: Aké maličkosti im vedia urobiť radosť?

Slovenské celebrity

Katka Jakeš a Ivana Gáborík vedú spolu úspešnú značku Kattiva. Okrem toho sú dokonalým príkladom mladých žien, ktoré sa snažia žiť život, ktorý je nielen inšpiratívny, ale aj veľmi pozitívny. Maličkosti sú pre ne dôležité a nenechajú si ujsť ani malú príležitosť na oslavu.

Kráska Ivana Gáborík a Katka Jakeš sa prednedávnom zúčastnili bielej párty, ktorú organizovala značka Moët. Pre Feminity prezradili, pri akej príležitosti si ony samé otvorili bublinky. Svoju výpoveď však obohatili o maličkosť, ktorou by sa mala riadiť každá jedna z nás!

Prečítajte si tiež: Krásne ženy, ktoré stoja za značkou Kattiva: Ivana Gáborík a Katka Jakeš vás namotajú na pravú letnú náladu

Život je krásny, treba vnímať aj jeho maličkosti

„Raz sme sa dohodli a spravili sme si medzi nami tichú dohodu, že Kattivu budeme robiť iba s láskou. A teraz, keď sa niekedy stane, že sa nám toho nahromadí  viac ako dosť a nestíhame, sme potom unavené, tak si túto tichú dohodu pripomenieme a keď je už naozaj zle, tak si radšej vezmeme voľno. A myslím si, že práve toto je kľúč k pozitívnej energii, ktorú z nás cítia všetci,“ prezradila Katka Jakeš.

Svoju Kattivu postavili na vlastnom skvelom vkuse

Obe dámy sú skúsené tanečníčky a celý ich život je vyjadrením lásky a pozitívna, ktoré prenášajú aj na svojich zákazníkov. „Snažíme sa prispôsobiť aj nejakému trendu, farebnosti, ale tiež aj tomu, čo sa nám páči. Je to taký mix. Snažíme sa ale vždy stotožniť s tými vecami, ktoré predávame," poznamenala Katka Jakeš. Letná kolekcia je preto plná farieb, pretože s letom sa jednoznačne spájajú. „Naša najobľúbenejšia kombinácia je ružová s červenou, čo je aj obrovský trend toto leto,“ dodala k súčasnej kolekcii Kattiva Ivana Gáborík. 

FEMINITY TV: Pre Feminity TV prezradili Ivana Gáborík a Katka Jakeš niečo viac o tom, či majú rady nakupovanie a odkiaľ čerpajú inšpiráciu na svoje nové kolekcie

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské dvojičky v sexi plavkách: Roztomilé Twiinsky a to najlepšie z ich plavkového šatníka

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus