Presunúť na hlavný obsah

Pukacie sponky zažívajú svoj comeback: Oživte nimi svoj letný účes a buďte chic

Krása

Kedysi boli neuveriteľne populárne a potom sa vytratili niekam do úzadia. Nastal však čas vytiahnuť ich znovu.

Praktické a sexi

Ak nemáte radi, keď vám vlasy padajú do očí a najradšej by ste si ich vypli do vrkoča, skúste radšej staviť na jednoduché sponky. Stačí, ak vlasy zbavíte prebytočného mazu pomocou ľahkej hmly v podobe kondicionéru (beauty-secret.sk) a predné pramene zopnete na strany. Nielenže tak budete pôsobiť štýlovo, ale váš look tým nadobudne i prirodzene dievčenský podtón.

Inšpirujte sa: Tip na optické zväčšenie pier bez kontúrovacej ceruzky: Tento trik sme sa naučili od svetových vizážistov

Hydratujte a skrášlite

Dlhé vlasy je v lete dôležité hydratovať viac ako kedykoľvek predtým. Preto na správnu dávku živín v spreji nikdy nezabúdajte a k voľne upraveným vlasom zvoľte tento originálny doplnok. Uvidíte, že tak vyrieši vašu dilemu, ako svoj účes rýchlo a jednoducho oživiť.

Husté vlasy skrotia tiež

Pokiaľ máte vlasy, ktoré sa nedajú len tak ľahko učesať či zasponkovať, zvoľte pri ich úprave vosk. Malé množstvo najprv rozotrite v dlani a následne naneste ku korienkom vlasov. Potom už stačí naozaj len tak málo ako jedna či dve sponky a váš účes je hotový.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasový odtieň, ktorý sa stal nesmierne populárnym: V čom sa skrýva jeho úspech?

Aj jemné vlasy zachytia

Vlasy bez objemu je najlepšie ošetrovať šampónmi a kondicionérmi na objem. Následne ich nezabudnite poriadne hydratovať a začesané dozadu ich zachyťte jemnými sponkami, ktoré práve na vašich vlasoch dokonale vyniknú. Nebojte sa experimentovať, tento doplnok je na niečo podobné ako stvorený.

Aj nenápadne sa to dá

Ak nie ste práve zástankyňou výrazných doplnkov, zvoľte si sponky vo farbe svojich vlasov a stavte hlavne na ich praktickosť. Vlasy vám nebudú padať do očí a vďaka výrobkom pre lesk vlasov budú stredobodom pozornosti práve vaše žiarivé a zdravé pramene. No povedzte, kto by pri úprave vlasov neocenil takéhoto nestarnúceho pomocníka, akým je pukacia sponka?

Nenechajte si ujsť: Zázrak, ktorý by ste mali znovu objaviť: Uhorková maska je v lete účinnejšia ako kedykoľvek predtým

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus