Presunúť na hlavný obsah

Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy?

Feminity

Existujú určité typy žien, ktoré sú pre mužov jednoducho neodolateľné. Pozrite sa spolu s nami, komu muži nevedia povedať ”nie”!

Samozrejme, každá z nás je iná, jedinečná a má svoj štýl. Sú však ženy, ktorým nedokáže odolať žiaden muž. Navyše chlapov bez rodielu veku priťahujú ako magnet. Ak stále rozmýšľate, o ktoré znamenie ide sú to Ryby. Viete, čo ich robí vo vzťahu takými výnimočnými? 

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

1. Jemnosť a pôvab

Neha, jemnosť, ženskosť, či zranitelnosť. To všetko je niečo, čo chlapov neuveriteľne priťahuje. Poznáte také tie typy ”éterických víl”? Človek sa ne neodváži zvýšiť ani len hlas aby im neublížil. Pôsobia krehko a nežne. Práve pri takýchto ženách muži často strácajú hlavu. A presne také Ryby sú. Navyše svojím pôvabom dokážu naozaj akéhokoľvek chlapa odzbrojiť!

2. Schopnosť diplomacie

Muži nenávida hysterky. Aj keď každá z nás má občas slabú chvíľku a nedokáže sa v určitých situáciách ovládnuť (nuž buďme k sebe úprimné, sem - tam to fakt nejde), mali by ste s touto svojou vlastnosťou niečo robiť. Chlapi totiž vždy riešia veci radikálnym spôsobom, preto potrebujú po svojom boku niekoho, kto ich usmerní. Človeka, ktorý opäť postaví spálené mosty, bude držať rodinnú pohodu, konflikty dokáže riešiť vecne a navyše s úsmevom na perách. 

3. Udržiavanie rodinnej harmónie

Všetci muži sa chcú vrátiť domov po náročnom dni k žene, pri ktorej sa cítia príjemne a výnimočne. Potrebujú cítiť teplo domova, lásku, pokoj. Hoci to môže byť niekedy výkon na Oscara, snažte sa svojej polovičke, práve pocit sladkého domova navodiť. Ženy narodené v znamení Rýb to robia akosi podvedome. To je zaručený recept na to, aby vám neodbiehal váš pán ”Božský” za nejakou inou. Ak majú totiž muži  pocit, že po príchode domov skôr trpia, veľmi rýchlo si spočítajú dve a dve a snažia sa hľadať akúsi alternatívu. Žiaľ ako sme už spomínali v náručí nejakej inej. 

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

- Najčítanejšie -