Presunúť na hlavný obsah

Vzťah s týmito znameniami je predurčený na happyend: Pozrite sa, s kým vás čaká rozprávkový život

Feminity

Je to tak. Určití muži jednoducho sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Odhaľte spolu s nami, kto naozaj stojí za to a budete sa pri ňom cítiť ako skutočná princezná!

Viete, ktoré znamenia zverokruhu patria medzi najlepších partnerov? Odhaľte spolu s nami, s kým vám bude skvele v dobrom aj v zlom. Podarilo sa nám zistiť, či je ten váš nový objav len na jednu noc, alebo na celý život. 

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Panna

Hoci muži narodení v znamení Panny patria medzi realistov, bývajú aj veľmi hanbliví, skromní a prieberčiví. Preto ak ich nejaká žena okúzli a podľahnú jej čaru, zväčša je to na celý život. Rodina je pre nich svätý grál. Vedia, čo je v živote dôležité a priority majú veľmi dobre usporiadané. 

Vodnár

Energický Vodnár je síce známy svojou prelietavou povahou, no vo vzťahu túži po stabilite. V takomto mužovi nájdete oporu, spoľahlivého partnera, dobrého milenca a navyše aj kamaráta. Čo viac si žena môže priať, no nie?

Ryby

Títo muži milujú spravodlivosť a majú zmyslel pre kompromisy. Sú spoľahliví, držia slovo a môžete im dôverovať. Navyše ako jedno z mála znamení zverokruhu, sú veľmi empatickí a záleží im na citoch a názore ostatných. To býva zároveň ich slabou stránkou. Častokrát sa totiž snažia vyhovieť všetkým, no nie vždy je to realizovateľné. Nájdete pri nich pokoj, harmóniu a rodinnú pohodu. 

Rak

Tak s týmto mužom sa nemusíte báť, že by vám ho odlákala nejaká iná. Keď sa do vás naozaj zaľúbi, bude mať oči len a len pre vás. Chémia pri výbere jeho budúcej manželky zohráva dôležitú úlohu a spolieha sa na ňu. Dáva totiž na intuíciu a prvý pocit. To je pre neho nesmierne dôležité. Ak sa raz zaľúbi, je to navždy. 

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus