Presunúť na hlavný obsah

Po čom muži túžia: Pozrite sa, ktorých 5 vecí je pre nich vo vzťahu najpodstatnejších

Feminity

Ak ste si doteraz mysleli, že muži majú dlhý zoznam vecí, ktoré sú pre nich neodmysliteľné vo vzťahu, veľmi sa mýlite. Vieme, na čom im naozaj záleží. Tomuto by ste rozhodne mali venovať pozornosť!

Len veľmi malé percento mužov, povie svojej polovičke úprimne, čo od vzťahu očakáva a čo je pre nich alfou a omegou, aby to fungovalo. Ak túžite po harmónii, symbióze a spokojnom zväzku, čítajte ďalej. Navyše, ak sa budete týchto 5 bodov držať, eliminujete aj pravdepodobnosť, že by vám toho vášho pána ”Božského” odlákala nejaká iná! 

Inšpirujte sa: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Istota

Muži jednoducho potrebujú istotu. Rovnako ako ženy. Chcú cítiť, že sa môžu na svoju partnerku spoľahnúť, že jej môžu dôverovať a je tu pre nich, keď ju potrebujú. Istota a bezpečie je niečo ako bezpečný prístav, ktorý vzťah stmeľuje. Preto ak sa na niečom so svojim drahým dohodnete, skúste to aj dodržať a neberte to na ľahkú váhu.

Láska a sex

O tom, že každý jeden muž nedá na dobrý sex dopustiť niet pochýb. Je to pre nich totiž nielen prejav intimity a zblíženia, ale aj akéhosi ventilu. Dokonca je vedecky dokázané, že muži, ktorí majú sex pravidelnejšie, dokážu oveľa ľahšie zvládať stresové situácie, sú pokojnejší a vyrovnanejší. Nezabúdajte však, že je veľmi dôležitý aj obyčajný dotyk. Ak partnera pohladkáte po krku, či vlasoch, cíti sa šťastný a milovaný.

Rešpekt

Toto je jedna z najdôležitejších vecí, po ktorej túžia, ale nahlas ju nikdy nehovoria. Potrebujú cítiť, že sú dôležití, že vám na ich názore záleží a veríte im. Neznamená to, že máte chlapovi prikývnuť na každé jedno jeho rozhodnutie, no minimálne by sa o tom mali vždy porozprávať.

Sloboda

Aj napriek tomu, že muži trávia radi čas s vami, potrebujú aj chvíle pre seba. Nebráňte im v ich koníčkoch a záľubách. Potrebujú určitú dávku nezávislosti. Ak by ste sa im ju snažili vziať, dlhodobá perspektíva vo vašom vzťahu nehrozí. 

Uznanie a chvála

Každý z nás má rád uznanie a pochvalu. No muži o niečo viac. Nikdy nedehonestujte ich prácu a veci, na ktorým im záleží. Takže ak je na vašej polovičke niečo, čo naozaj obdivujete, povedzte to nahlas. Muži chcú a potrebujú vedieť, ak je s nimi partnerka šťastná. 

Nenechajte si ujsť: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus