Presunúť na hlavný obsah

Letný detox za 3 dni: S touto polievkou schudnete jednu konfekčnú veľkosť v expresne krátkom čase

Chudnutie a diéty

Ak chcete zhodiť pár kíl skutočne v expresnom čase, máme pre vás riešenie. Jednoduchá polievka, ktorá sľubuje zázraky na počkanie. A to dokonca bez cvičenia.

Prečítajte si: Skúste tento cvičebný plán na spaľovanie tukov: Do leta stíhate mať krajšiu postavu ako lusk!

Talianky a Francúzky sú známe svojimi štíhlymi postavičkami a dokonalou figúrou. Viete v čom je ich tajomstvo? Ak sa potrebujú v naozaj krátkom čase dostať opäť do formy, nedajú dopustiť na tzv. detoxikačnú polievku. Vraj naozaj funguje a dokonca je chutná. Stačí, ak ju budete jesť tri dni a schudnete jednu konfekčnú veľkosť. 

Základom je správna kombinácia surovín

Práve v tom spočíva zázračný efekt tejto polievky. Počas troch dní však nemôžete jesť nič iné okrem nej. Mali by ste si ju dať na raňajky, desiatu, obed, olovrant aj večeru. Medzitým je povolené len pitie čistej vody, zeleného čaju. Samozrejme zabudnite na kávu a alkohol.

Čo budete potrebovať:

1 cibuľa
1 mrkva
1 kel 
1 petržleň
1 malá brokolica
1 kaleráb
1 karfiol
3 chilli papričky
0,5 l mlieka
1 žĺtok
3 l vody
soľ
korenie podľa chuti
kurkuma
petržleňová vňať
maslo

Ako na to: 

Na masle opražíte všetku nakrájanú zeleninu, zalejete ju vodou a pridáte soľ, korenie, chilli a kurkumu. Takto varte, kým všetka zelenina nezmäkne. Na záver pridajte mlieko, v ktorom ste predtým vymiešali žĺtok. Dozdobte petržleňovou vňaťou a hor sa do chudnutia!

Všetko s mierou

Nezabúdajte však na to, že ak sa na tento detoxikačný proces dáte, musíte po jeho držaní nabehnúť pomaličky na bežný stravovací režim. V žiadnom prípade by ste na tejto diéte nemali byť dlhodobo. Skutočne funguje len ako posledné letné SOS!

Neprehliadnite: Doprajte svojmu telu detoxikačný víkend: Držte sa nášho plánu a prečistite svoj organizmus!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus