Presunúť na hlavný obsah

Čo sa deje skutočne na pánskych jazdách a rozlúčkach so slobodou? Traja muži nám prezradili, aká je realita

Feminity

Aj vás vždy zaujímalo ako to vyzerá, keď vaša polovička odíde s partiou kamarátov na víkend preč, či na rozlúčku so slobodou? Vyspovedali sme troch mužov, ktorí nám otvorene povedali ako to je. Tieto odhalenia dostali aj nás!

Ak ste si doteraz mysleli, že rozlúčky so slobodou sú naozaj len akciou, kedy vaše drahé polovičky strávia večer pri niekoľkých pohárikoch alkoholu a vo zvláštnom ”stave” sa nadránom vrátia spokojne do hotelovej izby, asi vás sklameme. Pánske jazdy sú totiž naozaj pekne divoké. Možno aj preto že väčšina mužov ich nemá veľmi často, tak si to chcú skutočne užiť. No a užívajú si to naplno. Pozrite sa spolu s nami, ako to vyzerá, keď naši milovaní muži opustia na pár dní realitu všedných dní. 

Mohlo by vás zaujímať: To najhoršie, čo sa vám v živote stalo, sa môže napokon ukázať ako požehnanie: Na prahu kolapsu mi toto otvorilo oči

Vyspovedali sme 3 mužov, ktorí nám otvorene prezradili niekoľko detailov z pánskych akcií.

Pánska víkendová jazda

”Moja partnerka si vždy, keď odídem s chalanmi na víkend preč myslí, že sa ocitneme na nejakom mieste plnom žien a neriešim nič iné, len to ako jej byť neverný. To je však veľký omyl a dosť ma to otravuje. Veď sa nad tým zamyslite. Ak má chlap stabilný vzťah, na čo by išiel na víkend s ďalšími ženami. My fakt potrebujeme od vás občas absolútny reset. A netúžime vidieť žiadnu ”ženskú”. Teda ak s chlap užije ešte pred tým ako vhupne do nejakých záväzkov, je to určite tak. Viem, že sa nájdu aj výnimky, ale ja k nim rozhodne nepatrím. Celý víkend od rána popíjame, rozoberáme hlúposti, bavíme sa o veciach, ktoré vás pohoršujú. Áno aj o sexe a tom, čo sa nám páči a čo nám chýba. Riešime autá, prácu, povinnosti, hobby, alkohol, vzťahy. Ak nám to čas a náš stav dovolí a sme na nejakej chate, ideme na túru. To je však o nejakom prekonávaní sa, že veď by sme mali. Ale jedno je isté, takéto akcie aspoň dvakrát do roka potrebujeme. Nie je nad takýto ”ventil”,” vysvetľuje 33 ročný architekt Milan. 

Rozlúčka so slobodou

”Tak toto je pre nás vždy akcia roka. Alebo aj niekoľkých. Nie je totiž pravidlo, že by sa niekto z nás ženil každú chvíľku. Preto každú jednu rozlúčku svedomito a do detailov plánujeme. My s kamošmi napríklad radi chodíme do Prahy. Dobré pivo, lacné ubytko a kvalitné striptízové kluby. Počujete dobre, jasné, že do nich chodíme. Veď sme chlapi. Aj keď vás milujeme, radi sa pozrieme aj na niečo iné. Pokiaľ ste si mysleli, že je to len filmová realita a ten váš milý, tieto miesta oblúkom obchádza, ste na omyle. Počas rozlúčky so slobodou na ne nedáme dopustiť. A nie, nepríde nám na tom nič zlé. Veď sa len pozrieme. Nie sme vám neverní, len je to pre nás také iné rozptýlenie. Navyše s partičkou je to zážitok,” hovorí 36 ročný podnikateľ Adam.

Víkend na jachte s kamošmi

”Nie, milé dámy, buďte pokojné. Ak vám povieme, že ideme na jachtu s 10 kamoši, tak ideme s 10 kamoši. Žiadne plus 5 sexi báb sa nekoná. Veď čo by sme tam s nimi aj robili. Skúste sa nad tým zamyslieť. Ak by sme vám chceli byť neverní, nepotrebujeme ísť niekam na výlet. Dá sa to urobiť aj oveľa sofistikovanejšie. Tieto naše výlety sú o niečom celkom inom. Áno, alkohol tečie prúdom, nadávame, sme vulgárni, ale užívame si to. Robíme všetko, čo vás vytáča do nepríčetnosti a to nás na tom najviac teší a baví. Viete, čo je však na tom najlepšie? Ak nám občas takýto reset dovolíte, vrátime sa ako vymenení, uvidíte,” dodáva  30 ročný manažér Alex.

Nenechajte si ujsť: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus