Presunúť na hlavný obsah

Miluje futbal a dáva to najavo: Laura Bragato svojimi sexi fotkami v dresoch hráčov zvodne provokuje

Zahraničné celebrity

Študentka práva s krásnou postavou je milovníčkou futbalu a počas majstrovstiev aj takto podporuje svojich obľúbených hráčov.

Študentka práva zožala úspech

Aj keď je Laura Bragato zarytou fanúšičkou svojho talianskeho tímu, počas majstrovstiev sveta, ktoré sa začali pred niečo vyše týždňom, si nemohla odpustiť podporu niektorých zo svojich obľúbených hráčov, ktorí v rámci najbližšieho mesiaca odohrajú zápasy za svoje národné tímy. Hneď prvou fotografiou sa jej podarilo narobiť obrovský rozruch, a to aj napriek faktu, že bola myslená len ako vtip, ktorý sprevádzal pozeranie jedného zo zápasov.

Nenechajte si ujsť: Najsexi futbalisti na majstrovstvách sveta 2018: Toto sú ich rodinky, vďaka ktorým zažívajú skutočný pocit domova

Krásna postava a sexi krivky

Jej sexi fotografie v rôznych dresoch s odhaleným zadočkom dosiahli svoj úspech hlavne vďaka jej neuveriteľným krivkám, na ktorých Laura tvrdo pracuje. Svoje ženské telo si udržiava pravideľným cvičením v posilňovni a práve to jej dodáva patričné sebavedomie a odvahu, ktoré pri podobných vyzývavých fotografiách určite potrebuje.

Mohlo by vás zaujímať: Táto žena je dôkazom toho, že aj vo väčšom tele môžete vyzerať sexi: Pozná recept, ako nájdete svoj skrytý sexepíl

Fanúšikovia nedočkavo čakajú na ďalšie

Aj keď Laurine posty nemajú určitú pravideľnosť, jej fanúšikovia si na fotky v dresoch už tak zvykli, že sa pre nich stali samozrejmosťou a horlivo čakajú na to, kedy kráska opäť pridá novú fotku s menom jedného z hráčov. Sama totiž tvrdí, že jej pozadie tak nejak prináša šťastie, preto pevne verí, že tým nejakú tú šťastenu prenesie aj na samotných hráčov, s ktorých menami na chrbte sa už odfotila alebo sa ešte len chystá.

Slováci zástupcu nemajú

Aj keď sa fanúšikovia slovenského tímu nemôžu tešiť na to, že počas najbližšieho mesiaca uvidia na jej chrbte meno jedného z našich hráčov, myslíme si, že aj s tými zahraničnými dokáže Laura zaujať aj u nás. Predsa len, ani reprezentácia Talianska tento rok na majstrovstvách nezabojuje a ona si už teraz získala fanúšikov po celom svete.

Inšpirujte sa: Najsexi krásky futbalových hráčov z majstrovstiev: Pohľad na ich nežné polovičky si takisto nemôžete nechať ujsť

- Najčítanejšie -