Presunúť na hlavný obsah

Slovenka Adriana Čerňanová spolu s priateľom Adamom: Pohľadný pár zažiaril na prehliadke Dolce & Gabbana!

Feminity

Krásna a sympatická topmodelka Adrianna Čerňanová, je skutočnou hviezdou. Dokázala to aj na poslednej prehliadke Dolce and Gabbana menswear SS2019. Tam sa objavila aj po boku svojho partnera Adama. Pozrite sa ako to týmto dvom pristane nielen v súkromí!

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ivana Gáborík a Katka Jakeš si nájdu vždy čas na oslavu života: Aké maličkosti im vedia urobiť radosť?

Očarujúca topmodelka Adriana z Elite Bratislava si aj pracovný kolotoč užíva po boku svojho partnera. Najnovšie párik očaril prítomných hostí na veľkolepej prehliadke Dolce and Gabbana.”Na túto prehliadku som sa veľmi tešila najmä preto, lebo to prišlo úplne nečakane. Minulý rok som bola pozvaná na prehliadku medzi hostí a už vtedy som sa zoznámila s dvojicou návrhárov. Môj priateľ Adam už dlhé roky s Dolce&Gabbana spolupracuje a berú ho ako rodinného priateľa,” hovorí Adriana. Dvojica vyzerá skutočne ako vystrihnutá z filmového plátna.

Na prehliadku do Milána letela naša kráska priamo z New Yorku a veľmi si ju užila. Adam sa s duom návrhárov osobne pozná a tak celá atmosféra bola pred aj počas show nezabudnuteľná. ”Asi dva - tri dni pred prehliadkou mi zavolali, či by sme mohli predvádzať spolu, keďže tohtoročná prehliadka bola naozaj unikátna a koncept dvojice sa im veľmi páčil. Na prehliadkovom móle ste mali možnosť vidieť aj Naomi Campbell, Wizkid, taktiež Monicu Belucci a viacero známych instagramových hviezd ako Cameron Dallas," pokračuje Adriana. O známe tváre tu rozhodne nebola núdza.

Adriana a Adam si život užívajú naozaj naplno. Napriek náročným pracovným povinnostiam sa snažia svoje diáre zosúladiť tak, aby spolu trávili čo najviac času. 

VIDEO: Pozrite sa ako to dvojici na prehliadke pristalo

A treba uznať, že tejto dvojici to naozaj pristane nielen v súkromí, ale aj v pracovnom živote. Vyzerajú veľmi spokojne a šťastne. Pri pohľade na nich človek skutočne uverí tomu, že aj rozprávkový život môže byť realitou. Len sa treba oň aspoň trošku pričiniť!

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Sexi Lucia Mokráňová si po boku partnera vylepšila svoju postavu: Toto sú cviky, ktoré nám spolu predviedli

- Najčítanejšie -