Presunúť na hlavný obsah

Oceňovaná kráska Margot Robie zažiarila v kampani Chanel: Nafotil ju samotný guru Karl Lagerfeld!

Móda

Oceňovaná kráska, Margot Robbie, zažiari na fotografiách a bilboardoch, ktoré budú prezentovať novú kolekciu módneho domu Chanel. Je prezentáciou zimnej sezóny a nebudú v nej chýbať ani klasické elegantné prvky, ktoré vynikli už za života Coco Chanel.

Dokonalá elegancia a štýl sú synonymá módneho domu Chanel, ktorý si na svojej prezentácii dá každý rok nesmierne záležať. Za tvár sezóny jeseň/zima 2018 si Karl Lagerfeld vybral úspešnú herečku Margot Robbie. Jej dokonale nežná krása bola zachytená na fotografiách práve týmto módnym návrhárom. 

Na horách, ale predsa so štýlom Chanel

Kolekcia Coco Neige je líniou odevov, ktoré sú určené na zimnú sezónu, ktorá bude rozhodne hrať materiálovou rôznorodosťou. Zimné športy, na ktoré je táto kolekcia ako stvorená, si žiadajú svoje funkčné ale aj štýlové hodnoty. Módny dom Chanel preto vybral spojenie mužskej a ženskej módy, ktorá sa prelína v kožených či plstených kúskoch oblečenia. Karl Lagerfeld vytvoril športovú eleganciu plný nečakaných prepojení.

Margot Robbie ako modelka Karla Lagerfelta

Na oficiálnych fotografiách žiari Margot Robbie v novej kolekcii na jasne modrom pozadí. Táto nebesky krásna obloha dokonale lemuje zimné kúsky, ktoré má Margot na sebe. „Toto fotenie bolo jedným z najväčších zážitkov mojej kariéry,“ priznáva blondínka. „Energia a atmosféra, ktorú som cítila pri fotení bola úžasná a veľmi kolektívna. Hneď na začiatku mi Karl Lagerfeld povedal, že on sám nikdy nemá potrebu brať sa príliš seriózne. On sám je veľmi kreatívny a presne vie, čo chce.“ Fotenie prebiehalo ako jedna veľká zábavná cesta plná úspechov. Margot budete mať možnosť vidieť na fotografiách aj v samotných butikoch Chanel. Kolekcia v nich bude dostupná od júla tohto roku.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe