Presunúť na hlavný obsah

Toto mužov na žene vzrušuje najviac: Môže byť akokoľvek zvodná a krásna, ak jej však chýba táto maličkosť, nemá šancu

Partnerské vzťahy

Nielen ženy priťahuje komplex vlastností v kombinácii so vzhľadom a samotnou charizmou. Aj muži sú na tom rovnako.

Vzhľad áno, ale...

Veľa žien si myslí, že musí vyzerať absolútne dokonale a sexi, aby sa za ňou vôbec nejaký muž otočil alebo o ňu prejavil záujem, a aj napriek neustálym ubezpečovaniam o tom, že to tak nie je, je len málo takých, ktoré skutočne veria, že nemusia byť kráľovnami krásy. Z pohľadu muža je však ženská krása braná komplexnejšie.

Inšpirujte sa: Vaše osudové číslo prezradí, aký muž sa k vám naozaj hodí: S týmito nájdete šťastie

Samozrejme, že sa otočia za kráskou, ktorá toho nemá veľa na sebe a svoje krivky vystavuje na obdiv skutočne očividným spôsobom. Ak sa však mužov spýtate, či by takúto ženu chceli mať po svojom boku, odrazu sa ich kritériá trošku pozmenia. Vzhľad už odrazu nie je úplne všetko, žena musí disponovať ešte niečím navyše. Čím konkrétne? Marcel, ktorý po dlhom čase konečne našiel ženu, s ktorou si naozaj rozumie, to vysvetlil po svojom.

„Stretol som množstvo žien, ktoré boli na prvý pohľad možno aj krajšie ako moja Diana. Úžasná postava, zvodné krivky a bezchybná pleť. Nakoniec to však vždy stroskotalo na jednej a tej istej veci. Vzhľad sa opozerá a ja som potreboval ženu, ktorá ma svojou hravosťou dostane do varu aj po mesiacoch spoločného randenia. Niekoho, kto má v sebe vášeň a dokáže svoju ženskosť využiť naplno, aby ta dostala muža tam, kde ho chce mať. Diana je ženou, ktorá miluje samú seba, každý jeden kúsok na svojom tele, každú jednu nedokonalosť a tým, ako sa so mnou hrá, ako si kúsok po kúsku tajomným a originálnym spôsobom vždy získa moju pozornosť natoľko, že nedokážem myslieť na nič iné len na to, ako budem zase s ňou, predčí akúkoľvek krásnu ženu,“ vysvetľuje Marcel.

Mohlo by vás zaujímať: Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy?

„Asi to bude tým, že sa nehrá na netýkavku. A to ma na nej neuveriteľne priťahuje. Nebojím sa jej dotknúť, lebo jej nebodaj zmažem mejkap alebo pokazím účes. Vyniká vo svojej prirodzenosti a spontánnosti a v tom, že mi aj po čase svojou energiou, prirodzeným sexepílom a náznakmi medzi riadkami zamotať hlavu. A kto by z takej, aj keď navonok nie úplne dokonalej ženy, nebol namäkko?“ dodal Marcel, ktorý je do Diany absolútne zbláznený.

Hravosť je šialene ženská

Aj preto by sme sa ako ženy nemali neustále pozorovať, riešiť svoj vzhľad do poslednej bodky a chodiť ako na ihlách pri predstave, že nevyzeráme dokonale. Muži totiž potrebujú ženy, ktoré sú spontánne a hravé, dokážu ich svojou energiou skrotiť a „omotať si ich okolo prsta“. Neustále prebúdzať vášeň ženskou hrou a rafinovanosťou je totiž oveľa viac ako súmerná tvár a nohy až po zem. Preto sa hrajte, skúmajte a uvidíte, že sa vás muži vzdajú len ťažko.

Prečítajte si aj: Ak sa toto leto dáte dokopy s týmito tromi znameniami, váš vzťah vydrží takmer všetko

- Najčítanejšie -