Presunúť na hlavný obsah

Modelkovský klan plný dokonalých žien: Sú tieto najslávnejšie ikony naozaj také kamarátky ako sa prezentujú svetu?

Zahraničné celebrity

Celebritné priateľstvá sú vždy opradené rúškom tajomstva. Ich ženské verzie sú ešte komplikovanejšie. Ako je to v prípade svetových modeliek, ktoré sa vždy pohybujú v svojej blízkosti? Majú k sebe naozaj tak blízko sa zdá?

Postavičky ako prútik, dokonalá pleť a jednoznačne lesklé vlasy. Takúto kombináciu by najradšej vlastnila každá žena. Niekedy sa to však podarí iba vyvoleným. Bella a Gigi Hadid ju majú. Takto sa prezentuje aj Kendal Jenner, ktorá si vo svojej prítomnosti nenechá ujsť kamarátku modelku Hailey Baldwin. Čo spája tieto navonok dokonalé ženy, ktoré vytvorili v Hollywoode nerozlučne priateľstvo?

Prečítajte si tiež:  Letiskové outfity ako poriadna dávka inšpirácie: Toto nosia novodobé modelky, keď sú na cestách

Milujú svoje rodiny

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Všetky majú spoločnú jednu črtu, ktorú im nikto nemôže uprieť. Tieto modelky sú naozaj hrdé na to, odkiaľ pochádzajú. Pravidelne vyzdvihujú svoje korene a spoliehajú sa na rady svojich matiek. Tie sú im dôležitým vzorom a tvorcami im mienky o svete. Keby nemali tak silné matky vo svete šoubiznisu, možno by sa tieto dievčatá ani nespoznali. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa YOLANDA (@yolanda.hadid),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

Svet módy si užívajú aj vo voľnom čase 

Kendal Jenner, Bella a Gigi Hadid, Hailey Baldwin. Všetky tieto mená sa objavujú v popredných miestach prehliadok všetkých známych módnych návrhárov. Každý ich chce získať a ukázať ich dokonalé kvality. Tieto ženy sa však neuspokoja iba s prehliadkovým mólom. Ich život je jeho veľkou prezentáciou farebnej, street stylovej módy, ktorú si spolu veľmi radi užívajú! Sú trendsetterkami a určujú, čo sa bude nosiť a čo rozhodne je out! 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka Adriana Čerňanová spolu s priateľom Adamom: Pohľadný pár zažiaril na prehliadke Dolce & Gabbana!

Cenia si priateľstvo 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

Okrem rodinného zázemia všetky vedia, aké veľmi dôležité je práve priateľstvo, ktoré si spolu budujú. Trávia spolu voľný čas, chodia spolu nakupovať a mnohokrát aj zveľaďovať svoje už tak dokonalé modelkovské postavy. Dievčatá v takejto zostave nesmú chýbať na vzájomných oslavách narodenín a podporujú sa verejne aj pri každom veľkom mílniku v ich kariérach. Tento klan modeliek je rozhodne postavený na spolupatričnosti a ženskej podpore!

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

- Najčítanejšie -