Presunúť na hlavný obsah

V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Slovenské celebrity

Samozrejme, modelka Andrea Verešová, je pôvodom naša kráska. Už dlhšie však žije v Prahe so svojím manželom aj deťmi. Práve po tomto krásnom historickom meste nás bude dnes sprevádzať a ukáže nám, kde najradšej trávi svoje letné dni.

Modelka Andrea Verešová je nielen krásnou ženou, je aj cestovateľkou, ktorá si v každej krajine nájde to svoje. Počas leta však trávi svoj čas aj v milovanej Prahe, v ktorej je už doma. Má tu miesta, na ktoré sa opätovne rada vracia, a ktorých atmosféra jej pripomína leto a šťastie s nim spojené.

Mohlo by vás zaujímať: Emma Drobná okrem práce vie aj relaxovať: Neuveríte, na akú skvelú dovolenku sa vybrala už v júni

Prostredie kaviarní jej je blízke

Krásna modelka je tiež rada kaviarňovou povaľačkou. Keď môže, svoje stretnutia si naplánuje tak, aby si pri nich mohla vychutnať aj dúšok svojej obľúbenej tekutiny. Počas letných dní si užíva otvorené terasy a samozrejme krásne zrenovované budovy historickej Prahy.

Nočné prechádzky mestom majú svoje čaro

Prečo by ste si prechádzanie sa po meste práve v tme mali odkladať iba na dovolenku? Svetlá, ktoré v noci žiaria z každej strany majú svoje čaro aj vo vašom meste. Andrea Verešová si rada užije pokojný večer pri sledovaní Karlovho mosta. České hlavné mesto má pre ňu stále mnoho krás.

Pri vode je jej najlepšie

Keď už nie je zrovna pri mori, vyberie sa Andrea aspoň k Vltave. Pri vode sa dá zorganizovať nejedna letná párty, ktoré má Andrea v obľube. Pobyt pod holým nebom a pri počúvaní zvuku narážajúcej vody na pevninu dokáže mať terapeutické účinky. Andrei však ani plavba loďou nie je úplne cudzia.

Detská radosť v dospelosti

Andrea Verešová miluje kolotoče a túto radosť neodoprie ani svojim ratolestiam. Ak sa v meste vyskytnú tieto zábavné zariadenia, Andrea je na nich ako prvá. Jazdu s vetrom vo vlasoch si nielen náramne užíva, ale miluje aj adrenalín, ktorý sa spája s touto detskou radosťou.

Prečítajte si tiež: Slovenská kráska Klementina Tomrecaj: Inšpirujte sa jej letnými stylingmi, v ktorých ohuruje po celom svete

Raz za čas si užije aj kultúrne predstavenia

Modelka si raz za čas dopraje aj dokonalý kultúrny zážitok. So svojim partnerom si radi vychutnávajú hudbu, ale aj divadlo. Ponuka predstavení síce počas leta klesá, práve kvôli tomu, že herci majú svoje prázdniny. Avšak leto je plné kultúrneho programu, ktorý si Andrea určite nenechá ujsť.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus