Presunúť na hlavný obsah

Modely tenisiek, s ktorými sa vám bude behať s neuveriteľnou ľahkosťou: Tieto patria medzi tohtoročných favoritov

Móda

Vyberte si tenisky podľa povrchu a vzdialenosti, ktorú beháte, a zlepšite viditeľne svoj výkon.

Štýl 80. rokov

Ten v sebe spája najnovší model tenisiek od značky adidas, Deerupt Runner, ktoré prinášajú flexibilnú konštrukciu a minimalizmus. Ultraflexibilný zvršok dáva vašim chodidlám možnosť dýchať a samotná sieťovina pôsobí štýlovo. Zároveň sú však doplnené o tlmiacu vložku, s ktorou sa vám bude behať naozaj ľahko.

Inšpirujte sa: Nový trend, o ktorom teraz všetci hovoria: Zabudnite na minisukne, v móde sú boxerské šortky v tomto štýle

Jednoduchý štýl a pohodlie

Najnovší model od značky New Balance, Fresh Foam Cruz v2 Knit, zabezpečuje pohodlie počas celého behu vďaka vyvýšenému stredu a zníženej zadnej časti, ktorá napomáha rýchlemu obúvaniu. Zároveň vám najnovšia technika Fresh Foam zjednodušuje dopad a zanecháva pocit pohodlia aj pri tvrdších odrazoch.

Rýchle tempo a dlhý beh


Tenisky Nike Zoom Fly SP Unisex sú prispôsobené práve na dlhé a rýchle behy. Každým jedným krokom vracajú vďaka responzívnemu systému energiu odrazu naspäť do vašich nôh a zmenšujú tak energiu potrebnú pre nasledujúci pohyb. Navyše si zamilujete nielen ich jemnú farbu, ale ja neskutočnú ľahkosť.

Mohlo by vás zaujímať: Poznáme najnovšie módne trendy v oblasti plaviek a bikín: Toto sa bude nosiť v lete 2018!

Vysoká responzivita

Model tenisiek od New Balance, Wave Stream, v sebe spája komfort a šikovný dizajn. V prípade, že máte problém s tým, že vám hociktoré tenisky nesedia, práve tieto sú k nohám veľmi jemné a vnútorné švy nebudete takmer vôbec cítiť. Nová technológia zabezpečuje skutočnú responzivitu a dokonalé odpruženie.

Pre každý typ nohy

Tenisky, ktoré sa prispôsobia skutočne každému typu nohy, vyrobila spoločnosť Puma pod názvom  IGNITE Dual NETFIT. Je to práve vďaka vrstveniu, ktoré ponúka vzdušnosť a vystlaná podrážka vracia energiu pri každom dopade naspäť. Stačí si vybrať svoju farbu a rozbehnúť sa.

Nenechajte si ujsť:  Tričká s odhalenými ramenami sú trendy aj túto sezónu: Odhaľte svoju nežnú stránku pomocou tohto kúsku!

- Najčítanejšie -