Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez a jej partner majú dokonalý vzťah: Čo všetko sa nachádza za ich harmonickými rodinnými pomermi?

Zahraničné celebrity

Krásna speváčka v žiadnom prípade nevyzerá na svoj vek. Má však skúsenosti, ktoré by mohla rozdávať aj mladším ročníkom. Prežila hneď niekoľko nešťastných vzťahov, avšak momentálne Jennifer kvitne šťastím! Čo sa skrýva za jej vyrovnanosťou?

Pracuje, ale svoj čas trávi hlavne s deťmi

Aj keď je JLo pracovne vyťažená, vie ako veľmi je dôležité vedieť si zorganizovať svoj čas. Či už ide o ten voľný, ktorý trávi v prvom rade so svojimi deťmi, alebo o ten pracovný. Po pracovnej stránke sa snaží o kreativitu, ktorá ju napĺňa a prináša jej vnútornú vyrovnanosť.

Prečítajte si tiež: Moët párty v Karlových Varoch vo veľkom štýle: Sexi Nikol Švantnerová, očarujúca Daniela Peštová a ďalšie

Podporujú jeden druhého

Keď je žena sama spokojná, jej vzťah napredujte. Tak je to aj pri Jennifer Lopez. So svojim partnerom Alexom Rodriguezom sú si obrovským zdrojom opory a rodinného blaha. Ich spoločná lásky vytvára milujúce prostredie, v ktorom sa každému členovi rodiny dobre prosperuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Dakota Johnson ukazuje brušné svaly: Môže za to toto jedno pravidlo v jedení, ktorého sa drží a tiež tento cvik

Rodina je nadovšetko

Tak ako si prejavujú lásku navzájom ako partneri, tak isto ju Jennifer a Alex ukazujú aj svojim najbližším. Samozrejme, v prvom rade deťom, ale aj svojim rodičom či vzdialenejším rodinným príslušníkom. Rodinná komunita z nich robí silnejších a láskavejších ľudí.

- Najčítanejšie -