Známe krásky na karlovarskej Moët party 2018 zažiarili: Hriešne sexi Krainová, nežná Verešová a ďalšie

53. Mezinárodný filmový festival v Karlových Varoch bol plný noblesy, prestíže a samozrejme ženskej krásy. Pozrite sa spolu s nami na róby, ktoré známe krásky predviedli!

Známe krásky na karlovarskej Moët party 2018 aj tento rok opäť zažiarili

Známe krásky na karlovarskej Moët party 2018 aj tento rok opäť zažiarili

Zdroj: Profimedia

Čerešničkou na torte tohtoročného Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch bola aj tento rok luxusná párty Moët & Chandon, ktorá sa niesla v znamení grácie. A o krásu tu určite nebola  núdza, veď posúďte sami!

Nenechajte si ujsť: Hviezdne róby z Karlových Varov: Jágr ukázal mladú priateľku, slovenská herečka stredobodom pozornosti

Simona Krainová

Sympatická modelka Simona Krainová zvolila sexi čierne šaty, ktoré veľmi rafinovane odhalili jej prednosti. Kombináciou simple doplnkov docielila výnimočný look. Blondínke to veľmi pristalo. 

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová  v tento večer naozaj žiarila. Vyzerala ako princezná. Šaty dokonale kopírovali jej bezchybnú siluetu a zdôrazňovali jej jemnosť a ženskosť. 

Natália Kotková 

Táto kráska pôsobila ako skutočná éterická víla. Jemná, pudrová farba len dodala celému looku nežnosť. Wau, dokonalé!

Ivana Chýlková

Česká herečka Ivana Chýlková siahla po nesmrteľnej kombinácii červenej s čiernou. A urobila naozaj dobre. Vyzerala skvele!

Anna Kameníková

Anna Kameníková bola v tento večer neprehliadnuteľná. Zvolila jednoduché saténové šaty s výraznou aplikáciou. Pôsobila prirodzene a tajomne zároveň, skvelé!

Tonya Graves

Hudobníčka s nezameniteľným hlasom Tonya Graves zvolila biele šaty v kombinácii s čiernou. Nemohla urobiť lepšie. Tento model zvýraznil jej prednosti a vyzerala výborne!

Mohlo by vás zaujímať: Krásna modelka Andrea Verešová si užíva rozprávkový život: Francúzsko k nej dokonale sadlo!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba