Presunúť na hlavný obsah

Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

Zahraničné celebrity

Malá princezná Charlotte miluje oboch svojich bratov. Mladší Louis v nej však má skutočne staršiu sestru, a to po všetkých stránkach.

Staršou sestrou už dva mesiace

Princezná Charlotte sa staršou sestrou stala už koncom apríla tohto roku a odvtedy svoju rolu berie naozaj vážne. Od prvých dní sa nevedela od maličkého princa Louis odtrhnúť a dokonca aj svoje narodeniny strávila po jeho boku. Niet sa čo čudovať, musíme uzať, že najmladší prírastok do kráľovskej rodiny vyzerá naozaj roztomilo a niet divu, že si ho malá princezná tak veľmi obľúbila. Tentokrát však svojím správaním prekvapila mnohých.

Inšpirujte sa: Výchova dieťaťa sa v kráľovskej rodine rokmi úplne zmenila: Aj v tomto je Kate úplne iná ako kráľovná Alžbeta

Charlotte v úlohe osobného strážcu

Zatiaľ, čo doteraz len tíško pozorovala najmladšiu ratolesť kráľovskej rodiny, počas samotných krstín naplno ukázala, ako jej na mladšom bratovi záleží. Práve počas nich totiž priamo fotografom povedala, že nie sú do kostola pozvaní a obradu sa nemôžu zúčastniť. Nikto od malej princeznej takú bojovnú reakciu nečakal, ona však týmto spôsobom iba chránila svojho bračeka Louisa.

Mohlo by vás zaujímať: Zatiaľ čo Kate porodila, jej sestra Pippa čaká dieťatko: Aj tieto detaily spájajú tehotenstvá okúzľujúcich sestier

Jemný úškrn princa Williama

Jej otec, princ William na celú situáciu reagoval jemným úškrnom. Predsalen, aj keď sa môže zdať, že Charlotte pôsobila až príliš sebavedomo a drzo, bola to len jej prirodzená detská reakcia na neustály život pod drobnohľadom verejnosti. Aj taká malá určite chápe, že si ako rodina zaslúžia trošku súkromia a jej rodičia s ňou aj keď nepriamo súhlasili.

Nenechajte si ujsť: Rozkošná princezná Charlotte oslávila 3. narodeniny: Neuveríte, čím sa okrem rozbaľovania darčekov zabávala

Malé šidlo

Jej priamosť však vyplýva aj z jej svojskej a energickej povahy, ktorou je charakteristická už o svojho narodenia. Vždy vysmiata a dobrosrdečná krásavica je tak tou najlepšou sestrou, akú malý Louis mohol mať a my veríme, že podobných situácií, kedy sa svojho bračeka zastane, bude v budúcnosti ešte mnoho.

Páčila sa vám reakcia princeznej Charlotty?

spolu hlasovalo 573 ľudí

Áno
548
Nie
25

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe