Presunúť na hlavný obsah

Vlasové premeny Victorie Beckham: Ako to, že dnes vyzerá mladšie ako kedysi s krátkymi vlasmi?

Zahraničné celebrity

Kedysi Spice Girl, dnes úspešná módna návrhárka. Krásna Victoria Beckham presne vie, ako zaujať a robí to naozaj úspešne. Jej pleť nestarne a postavu jej môžu závidieť aj mladšie ročníky. Ako sa však táto diva stará o svoje hodvábne lesklé vlasy a čo stojí za jej mladistvým vzhľadom?

Módu má Victoria Beckham vo svojej DNA. O tom presvedčuje svojich verných divákov, ale aj skeptikov, počas každej svojej módnej prehliadky. Ako sa však táto matka a návrhárka na plný úväzok dokáže starať ešte aj o seba? A ako je možné, že dnes vyzerá Victoria oveľa lepšie ako v dobách slávy Spice Girls?

Prečítajte si tiež: Aj členovia kráľovskej rodiny sa v lete vyberú na dovolenku: Neverili by ste, aké pravidlá musia dodržiavať

Výber správneho strihu nenecháva na náhodu

Dokonalé vlasy sú pre každú ženu tou správnou korunou krásy. Dokážu mnohé zmeniť na celkovom výzor a pridať či ubrať jej hneď pár rôčkov. V prípade Victorii Beckham ide o druhú variantu. Táto kráska rokmi mladne a jej vlasy jej v tom pomáhajú!

Zverí sa iba do rúk odborníkov

Victoria nedá dopustiť na správnu starostlivosť svojho jedinečného vlasového špecialistu. Za tie roky pôsobenia v svetovou šoubiznise sme na jej hlave mali možnosť vidieť naozaj čokoľvek. Módna návrhárka však vie ako na to. Nikdy nad žiadnym svojim strihom nerozmýšľa unáhlene. Jeho realizáciu si vždy nechá prejsť hlavou a až potom zvolí to, čo sa jej naozaj hodí. Rady od skúsenejších si preto naozaj berie k srdcu a je rada, ak jej niekto dokáže dobre poradiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Ruská kráska Natalia Vodianova: Takto učí svojich päť ratolestí vzájomnej láske a porozumeniu

Žiadne experimenty s farbou!

Ako mladá Spice girl sa Victoria preslávila aj ikonickou blond farbou a krátkym zostrihom. Ako je však možné, že teraz táto hviezdna manželka a matka vyzerá oveľa lepšie? Victoria pochopila črty svojej tváre a stavila na prirodzenosť. To, čo jej nadelila príroda je predsa na nej najkrajšie a najprirodzenejšie. Takto táto skvelá ikona dokázala spomaliť aj svoje starnutie.

- Najčítanejšie -