Presunúť na hlavný obsah

Muži preferujú tieto štyri typy žien ako svoje bokovky: Máte sa čoho báť, alebo ten váš na žiadnu takú ani nepomyslí?

Partnerské vzťahy

Muži si v prípade mileniek vyberajú skutočne cielene. Prečítajte si, ktoré typy ich priťahujú najviac a prečo.

Nepotrebujú starostlivosť

Ženy, ktoré to naraz ťahajú s viacerými, nepotrebujú sa viazať a nikdy od muža nebudú chcieť, aby opustil svoju ženu. Ak sa taká nejaká objaví v okolí vášho muža, majte sa na pozore. Nemusí s ňou hneď niečo mať, no „nespútané typy“, ktoré sa aj po dosiahnutí určitej vekovej hranice nevedia prestať zabávať a vzťahy ako také neberú vážne, nie sú len pokušením, ale aj neuveriteľne jednoduchou zábavkou. Hlavne bez záväzkov. Nerieš, či od teba odchádzam za ženou a nechci odo mňa nič viac než sex. Ak žena spĺňa toto, muži jej len ťažko odolávajú.

Inšpirujte sa: Ženy, ktoré randili s rozvedenými mužmi prezradili, čo ich naozaj zaskočilo: Toto ani jedna nečakala!

Nižšie sebavedomie, vyšší apetít

Niektoré ženy sa podceňujú a neprestanú s tým ani po tom, čo im ich okolie miliónkrát povie, že by to robiť nemali. Práve také samozvané úbožiatka majú u znudených mužov veľkú šancu uspieť. Ak si o sebe veľa nemyslia, stačí im trošku povzbudenia a občas nejaký ten kompliment. Hneď dokážu každému chlapovi ležať pri nohách. Sebe neveria, no ak niečo vyjde z jeho úst, vieru akoby im vliali do žíl. Že je to až nepredstaviteľné? Čudovali by ste sa. Rozhodné a sebavedomé ženy mužov síce priťahujú, no veľakrát majú nároky, ktoré zadaní nie sú zakaždým ochotní spĺňať.

Veľa sa nepýtajú

A práve tieto typy sa dokážu stať milenkami veľmi jednoucho. Každý muž má vo svojom okolí aspoň jednu ženu, ktorá tak nejako zakaždým poslúcha autority. Nevadí jej na slovo splniť každú požiadavku a nejeden chlap, aj keď zadaný, si v hlave často predstavuje, aké by to s ňou asi bolo v posteli. S poslušnou, nenáročnou a oddanou. Manželkám tieto vlastnosti za zavretými dverami spálne často chýbajú, a to veľakrát z dôvodu, že len jednoducho majú svoju hlavu. Mužom to však ale práve večer v spálni často nevyhovuje.

Nenechajte si ujsť: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Ony sú prvoradé samé pre seba

A to doslova. Ženy, ktoré si uvedomujú svoju krásu a využívajú ju vo všetkých smeroch, môžu byť pre vášho muža atraktívnejšie, ako by ste si mysleli. Všetci ich predsa poznáme alebo sme sa s nimi niekedy v živote stretli. Mladé, atraktívne a s presným cieľom, ktorý nie je nejaký svetoborný. Jednoducho chcú zaujať svojím vzhľadom a od okolia dostávajú neustále feedback o tom, že sa im to do veľkej miery darí. Tak, prečo by sa cez dokonalé líčenie alebo vyzývavé šaty nedopracovali aj k tomu vášmu? Muži majú v súvislosti so ženami nejaké požiadavky, pokiaľ však ide o milenky, častokrát zahodia predsudky a idú inštinktívne za tým, čo im ako prvé padne do oka.

Mohlo by vás zaujímať: Lákajú vás oveľa mladší muži? Pripravte sa dopredu na túto jednu vec, ktorú od vás budú chcieť

Veríte, že podobné typy žien dokážu mužom pomotať hlavu?

spolu hlasovalo 730 ľudí

Áno
665
Nie
65

- Najčítanejšie -