Presunúť na hlavný obsah

5 dôvodov, prečo sú Francúzky štíhle a vždy perfektne upravené: Od ktorých zásad nikdy neupúšťajú?

Feminity

Azda všetky Francúzky majú jedno spoločné. Vždy vyzerajú ako vystrihnuté z módneho magazínu. Odhaľte spolu s nami, aké je ich tajomstvo!

Hoci sa netrápia diétami, majú dokonalé telo a za každých okolností vyzerajú výborne. Reč je o Francúzkach. Aj vy sa pýtate ako to tie ženy robia? Jednoducho, majú svoje zásady. A nám sa podarilo odhaliť ich recept na krásu.

Prečítajte si tiež: Tieto tekuté rozjasňovače vám rozžiaria pokožku aj bez opaľovania: Stačí, ak nanesiete iba kvapku na tieto miesta

1. Zabudnite na rýchle jedlo počas dňa

Tiež počas obednajšej prestávky často siahate po niečom rýchlom, nerobí vám problém stolovanie ”za pochodu” a v strese? Nuž, možno práve takáto drobnosť môže byť zodpovedná za to, že stále nie ste spokojné so svojou hmotnosťou. Takejto chyby sa ženy z krajiny galského kohúta nikdy nedopúšťajú. Každé jedno jedlo si vychutnávajú v pokoji a s ľahkosťou. Stolovanie je pre ne pôžitok. A je úplne jedno, či ide o raňajky, alebo obed počas obedňajšej pauzy v práci. Vždy si na jedlo nájdu dostatok času, veľmi dobre si zvážia, čo si na tanieri doprajú a jedia pomaly. 

2. Stravovanie s rozumom

Francúzky sú známe akoveľké gurmánky. Jedlo milujú. Ak idú do reštaurácie, radi experimentujú, skúšajú nové chute, variácie  a vždy si objednávajú jedlá, ktoré si bežne nepripravujú doma. Naopak pri varení sa snažia o čo najjednoduchšie kombinácie. Základom pre nej je však pôvod, čerstvosť a lokálnosť surovín. Na to si naozaj potrpia. Nikdy nevaria 5 chodové menu, ktoré by zakončili ťažkým dezertom. Po večeri si vychutnajú pohár vína, ktoré je pre ne sladkou bodkou za náročným dňom. A aby sme nezabudli, čo sa týka kávy, vždy ju pijú bez mlieka a cukru. Klasika je klasika. Navyše, bez kalórií!

3. Prirodzený pohyb

Samozrejme aj medzi Francúzkami sa nájdu ženy, ktoré nedajú na fitko dopustiť, avšak väčšina z nich ho nenavštevuje. Vo forme sa udržiavajú chodením peši. Zbožňujú prechádzky, túlanie sa uličkami, mestom. Všade kde sa dá idú peši alebo na bicykli. Denná dávka prirodzeného pohybu je takto zaručená. Navyše si vraj dokonale zresetujú aj hlavu. 

4. Základ ich šatníka tvoria tri kúsky

Nikdy u nich nenájdete preplnené skrine oblečením. Tieto ženy milujú a vyznávajú minimalizmus. Vo svojom šatníku majú pár základných kúskov, ktoré vedia dokonale kombinovať. Nechýbajú im tam modré jeansy, biela košeľa a čierne mokasíny. To sú jednoznačne must-have kúsky, na ktoré nedajú dopustiť. Vedia, že doplnky dokážu zázraky a presne tohto hesla sa aj držia. 

Mohlo by vás zaujímať: Mačacie oči sa opäť vracajú do módy: Vytvorte si aj vy najoriginálnejší look 90. rokov s nádychom súčasnosti

5. Pleť bábiky na počkanie

Pleť majú jemnejšiu ako alabaster. Ak ste si mysleli, že je za tým len množstvo drahých krémov a exkluzívnych prípravkov, ste na omyle. Nedajú dopustiť na čistú vodu a kokosový olej. Táto kombinácia je pre ne na nezaplatenie. No a v žiadnom prípade si počas dňa nechytajú tvár rukami. Práve preto nemajú problémy s akné. Vedia, že toto je pre našu pleť najväčšie zlo.  Tak čo idete to s ich trikmi skúsiť aj vy? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus