Presunúť na hlavný obsah

Tieto typy žien majú podľa znamenia najväčšie sklony k aférkam: Patríte k nim aj vy?

Partnerské vzťahy

Je to tak, nielen muži, ale aj ženy majú často "bokovky". Pozrite sa spolu s nami, ktoré z nás majú väčšie sklony k nevere!

Áno, aj ženy bývajú neverné. Možno oveľa častejšie, ako ste predpokladali. Rovnako ako muži, totiž milujeme pozornosť a obdiv. No a v prípade, že ho doma nenachádzame, snažíme sa ho nájsť inde. Podľa znamenia však možno istým spôsobom vyselektovať tie z nás, ktoré majú k drobným flirtom a aférkam o niečo bližšie. Pýtate sa o koho ide? 

Mohlo by vás zaujímať: Outfity zložené z kúskov z rifľoviny: Takto zaujmete na prvý pohľad a udržíte si status ikony

Ženy milujúce pozornosť

Do tejto skupiny patria ženy narodené v troch znameniach. Ide o Panny, Ryby a Váhy. Zbožňujú pozornosť, sú rady stredobodom záujmu ostatných, dokonca im nevadí nezáväzný flirt. Avšak, keď ide do ”tuhého”, väčšinou to rýchlo ukončia. Sedenie na dvoch stoličkách im je totiž proti srsti. Takže hoci túžia po nejakom obdive zo strany neznámych mužov, nikdy to nenechajú ďaleko zájsť. Majú svoje zásady a hranice, ktoré neprekračujú za žiadnych okolností. 

Ženy vyhľadávajúce aférky

Nuž čo si budeme klamať. Niektoré z nás nepatria práve k najvernejším partnerkám. Zo znamení zverokruhu patria k tým, ktoré milujú dobrodružstvá v oblasti lásky Strelkyne. No ani ženy narodené v znamení Leva nie sú žiadne neviniatka. Dokonca sú väčšinou iniciátorkami krátkodobých známostí. Často sa totiž vo vzťahu nudia a bežný stereotyp a rutinu sa snažia zažehnať aférkami. Pokojne majú aj dva vzťahy súčasne a vôbec im to neprekáža. Práve naopak. Cítia sa obdivované, žiadané a to je pre ne veľmi dôležité. A keďže milujú flirtovanie, vernosť rozhodne nie je ich silnou stránkou. Tak čo dámy, našli ste sa, či nie? 

Prečítajte si tiež: Osviežte svoj telefón sviežim dizajnom: Tieto kryty na mobil si určite počas leta zamilujete

- Najčítanejšie -