Presunúť na hlavný obsah

Letný doplnok číslo jedna: Takto ho nosia aj krásne Slovenky, vlastníte aj vy túto štýlovú záležitosť?

Móda

Niektoré doplnky sú jednoducho štýlovejšie ako ostatné. Svoju majiteľku premenia na nezabudnuteľnú ikonu, ktorá jednoznačne vie, čo sa nosí!

Tento rok si svoj veľký boom na poli módy vydobylo množstvo plastových maličkostí. Na jednej strane je plast nesmierne odsudzovaný za svoju neekologickosť a odpor k životnému prostrediu. Na opačnej strane však stoja módne domy, ktoré odporcom tohto materiálu rozhodne hovoria nie. Plast zďaleka nie je iba na výrobu príborov či slamiek. Tento rok zažiaril na šiltoch!

Prečítajte si tiež: Štýlové ikony so svojimi psíkmi: Tieto krásky nevyjdú bez svojich miláčikov ani na krok!

Trend z prehliadky

Už keď si v ňom razili svoje mólo modelky na prehliadne Christiana Diora, bolo jasné, že táto záležitosť sa stane ikonickou. Dokonale ochráni oči a pridá na pocite luxusu. Šilt sa dá nosiť ako športový doplnok, je ideálny na teplé lenivé dni na pláži a takto ho ladia naše slovenské krásky.

Návrhárka Jana Kurilak v športovom móde

Mladá slovenská módna návrhárka Jana Kurilak stavia aj svoje modely na kúsku extravagancie a zaručene pôsobiacej drzosti, ktorá každého hneď na prvý pohľad nadchne. Sama sa odieva so modelov, ktoré majú v sebe náznak mixu rôznych štýlov. S takýmto šiltom však nemá možnosť vkročiť vedľa.

Alena Pallová v raji

Lekárka Alena Pallová si v luxusnej vychytávke od Diora užila nejednu chvíľku svojho života. Krásne more, slnečné lúče a pohodu jej už len umocňoval dokonalý outfit tvorený práve týmto šiltom.

Mohlo by vás zaujímať: Krásne modelky bez retuše a make-upu: Túto maličkosť si však na profi fotkách nechá dorobiť každá z nich

Denisa Mendreová stavia k sebe dokonalé letné kúsky

Pletené plavky a šilt. Miss Universe Slovenska z roku 2009 rozhodne vie, ako kombinovať dva kúsky, ktoré práve toto leto letia. V jej plážovou outfite si ju musel každý na prvý pohľad všimnú a v tomto zložení sa ani nečudujeme.

Zuzana Majtánova v kombinácii, ktorá nikdy nesklame

Podnikateľka Zuzana Majtánova sa rozhodla šilt využiť hneď na niekoľko príležitostí. Je skvelým pomocníkom pri športe, ale nedá naň dopustiť ani keď má na sebe suknu a elegantnejší outfit. Táto kombinácia predsa nikdy nebude out.

- Najčítanejšie -