Presunúť na hlavný obsah

Telové šperky na telo nadchnú každú z vás: Takto jednoducho ich zladíte s outfitom

Móda

Ženskosť sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi. Šperky sú jednoznačne jedným z nich. Každá žena sa v nich dokáže cítiť príťažlivá a krásne korunovaná ich leskom a žiarou. Tieto kúsky zahalia viac ako len kúsok pokožky.

Jemné retiazky

Takýto typ „body jewellery“ sa dá ľahko nosiť s akýmkoľvek outfitom. Je nevtieravý a predsa výrazný. Osvieži, poteší oko a navyše krásne ukáže krivky vašej postavy. 

Prečítajte si tiež: Jemné blúzky z tylu: Nebojte sa ich ani v lete a nečakane ukážte kúsok pokožky

Ako čistý poklad mora

V letných mesiacoch sa ovešajte kúskami mora, aby ste ho mali stále čo najbližšie pri sebe. Krásne mušle či perly sa stanú vašim verným spoločníkom. Na dlhej zlatej retiazke vytvoria prvok, ktorý sa môže pekne ťahať až do polovice vášho tela.

Na celé telo

Šperk sa v súčasnej dobe môže stať aj kúskom oblečenia. Nemusí už ísť iba o náhrdelník ako v Titanicu, svoje telo viete obliecť do kúskov zlata či striebra, ktoré pripomínajú tričká, podprsenky či jemné blúzky. Takýto kúsok sa skvelo hodí aj do oblasti nôh, práve ak zapojíte sukňu s rozparkom.

Perly, perly, perly

Jemnou zmenou a osviežením celého looku môže byť aj malý náznak bielych pokladov mora. Perly však viete nosiť nielen na krku či v ušiach. Oveľa zaujímavejšie a netradičnejšie vedia byť práve na nohe. K tomu letná sandálka a perfektné chodidlo je na svete.

Mohlo by vás zaujímať: Letný doplnok číslo jedna: Takto ho nosia aj krásne Slovenky, vlastníte aj vy túto štýlovú záležitosť?

Lesk a žiara zlata v kombinácii s čiernou

Ak aj ste čiernou myškou, túto sezónu si prídete na svoje aspoň v oblasti doplnkov. Celočierne outfity ľahko premeníte na zaujímavú hru kontrastu, ak práve k tejto farbe pripojíte zlaté „body“ šperky. Krásne vyniknú v oblasti ramien, na zahodenie však nie sú ani komplety, ktoré siahajú až po brucho.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus