Takto získate svojho pána Božského: Zistite jeho znamenie a skúste robiť veci, ktoré na neho zaručene fungujú

Chcete získať muža svojich snov, no neviete ako na neho? Máme pre vás zopár osvedčených trikov. Stačí, ak zistíte znamenie zverokruhu svojho vyvoleného. A potom to už pôjde samo!

Takto získate svojho pána Božského

Takto získate svojho pána Božského

Zdroj: Profimedia

Znamenie zverokruhu vraj ovlyvňuje množstvo vecí v našom živote. Nám sa podarilo pripraviť pre vás jednoduchý návod ako získať muža svojich snov. 

Prečítajte si: Jedlá, ktoré si v lete dopraje takmer každý: Práve tie vyvolávajú pocit, že priberiete "zo dňa na deň"

Baran

Títo muži sú plní vášne. Ide predsa o ohnivé znamenie, pre ktoré je to viac ako charakteristické. Ak teda použijete zmyselné a nežné, ženské zbrane, ste na najlepšej ceste ho dostať presne tam, kam potrebujete a chcete. Buďte však za dámu a vo všetkom si dávajte na čas. To je niečo, čo ho bude ešte oveľa viac fascinovať. 

Býk

Hoci sa to nezdá, Býkov možno zaradiť medzi romantikov. Aj keď majú povesť sukničkárov, sami túžia po stálom vzťahu. Skúste ich očariť príťažlivou vôňou, sexi pohľadom. Nakoľko patria títo muži medzi známych gurmánov, pripravte im jedinečnú večeru. Zahrňte ich láskou a starostlivosťou. 

Blíženci

Muži narodení v znamení Blíženca sú známi dobrodruhovia. Veľa a radi cestujú. Práve preto by ste si rande s nimi mali dopriať niekde uprostred hôr, či prírody. Budú nadšení!

Rak 

Raci sú radi stredobodom pozornosti a užívajú si, ak sú obdivovaní. Aj keď túžia po stabilite vo vzťahu, na úvod sa zameriavajú skôr na povrchnejšie veci. Preto si dajte záležať na výzore a distingvovanom správaní. 

Lev

Ak chcete zbaliť temperamentného Leva, nešetrite už pri prvom kontakte s ním komplimentami. Obdivné pohľady sú v jeho prípade málo. Slová zavážia oveľa viac. Miluje byť stredodbodom pozornosti. Chváľte ho a uvidíte, že čochvíľa je váš. 

Panna

Tento muž patrí k hanblivejším, práve preto by ste mali ísť na neho pomalšie. Je veľmi citlivý, takže buďte nenápadnou myškou. Uvidíte, že si vás zaručene všimne oveľa skôr ako keby ste sa ho snažili nejako upútať. 

Váhy

Rande v divadle, na koncerte, či múzeu je pre neho to pravé. Ak patríte k rozhodným a sebavedomým ženám, ste presne jeho typ. Rád filozofuje, rozpráva sa a zbožňuje ženy, ktoré sa vo všetkom vyznajú. Je veľmi galantný a tajomný zároveň. 

Škorpión

Ak chcete získať srdce tohto muža, mali by ste vyzerať nežne a nevinne. To u neho navodzuje pocit vzrušenia. Mali by ste byť milá, jemná a citlivá. 

Strelec

Tento muž miluje humor a dobrodružstvá. Má rád ženy, ktoré sú aktívne, nechýba im jedinečnosť, osobitosť a vlastný názor. Pokojne ho vezmite na motokáry, dostihy, či bowling. To je niečo, čomu rozhodne nepovie "NIE". 

Kozorožec

Kozorožci bývajú zväčša veľmi opatrní a uzavretí. Ak si ich chcete získať, dostanete ich jedine svojou charizmou. Keď vyžarujete pozitívnu energiu, ste ich typ. 

Vodnár

Na rande s ním sa obrňte trpezlivosťou. Títo muži majú radi originálne a vtipné ženy. Tie si ich dokážu ihneď získať. Skúste ho prekvapiť nejakou drobnosťou, ktorú sám nečaká. 

Ryby

Muži narodení v znamení Rýb sú veľmi citliví a zarytí romantici. Majú radi umenie, módu a pekné veci. Prvé rande skúste niekde vo wellnesse, či saune. Sviečky, kvalitné víno, dotvoria tú pravú atmosféru, ktorej určite podľahne. 

Neprehliadnite: Omyl, ktorého sa ešte stále veľa žien zľakne: Keď budete veriť tomuto mýtu, nikdy nebudete mať krásne telo

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba