Presunúť na hlavný obsah

Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Zahraničné celebrity

Mnohí hovorili, že Cindy Crawford bola skutočnou Pretty Woman pre Richarda Gerea. Ona mladá, ešte nie tak skúsená, on už slávny bohatý a šarmantný herec. No hoci sa vzali, ich manželstvo stroskotalo, a modelka po rokoch prezradila aj prečo. Z tohto by sme si mali vziať príklad...

Cindy bola vraj Richardovou Pretty Woman 

Cindy Crawford stretla Richarda Gerea na grilovačke so samými hollywoodskymi hviezdami ešte v roku 1988 a práve tam si padli do oka. Vtedy mala modelka síce už dobre našliapnutú kariéru, avšak ešte stále bola mladá, hľadala sa a rástla. Richard bol už však vtedy úspešný herec s charizmou staršieho, skúsenejšieho muža, ktorej by neodolala asi žiadna z nás. O štyri roky neskôr sa vzali v Las Vegas a mnohí o Cindy hovorili ako o jeho reálnej Pretty Woman (samozrejme s výnimkou pasáže o prostitútke). Sama modelka povedala, že vďaka nemu sa naučila „ako byť slávna“. Pamätnou je práve táto fotografia z obdobia ich vzťahu, kedy mladá Cindy zažiarila na červenom koberci po boku herca a dokonca ho až zatienila v modeli od Versaceho. 

Mohlo by vás zaujímať: Zrodil sa nový klan: Cindy Crawford a jej vydarená rodinka valcujú svet!

Špekulácie o rozpade manželstva 

Existovali aj rôzne špekulácie o tom, čo stojí za rozpadom ich manželstva. Verejnosť a bulvár sa pohrávali aj s myšlienkou, že ich manželstvo bolo len marketingovým ťahom, aby z neho obaja čo najviac vyťažili. Dokonca vraveli, že Richard bol v skutočnosti homosexuálom, na čo Cindy reagovala vtipne: „Vzhľadom na počet žien, s ktorými sa spája, kedy mal čas byť homosexuálom?“ Citoval ju magazín Instyle. 

Svoje zohral aj vekový rozdiel

Cindy však po rokoch pripustila, že svoju rolu tam zohral práve aj vekový rozdiel, ktorý bol až 15 rokov: „Mala som ešte len 22 rokov, ako mladá žena som sa stále hľadala a on mal už 37 rokov. Myslím si, že 20 rokov je pre ženu taký čas, kedy začína ísť svojou vlastnou cestou, cíti vlastnú silu, ktorú spája so svojou vnútornou silou. A je ťažké urobiť to, je ťažké prispôsobiť to vo vzťahu, pretože o čom si človek myslel, že je pre neho určené, zrazu to už tak nie je. Myslím si, že som bola v 22 rokoch viac ochotná byť s týmto v poriadku a nasledovať ho, ale potom som začala myslieť inak. Chcela som nasledovať samu seba, ísť si aj vlastnou cestou niekedy,“ otvorene priznala Cindy. 

Čítajte tiež: Tipy na dokonalé telo v zrelom veku podľa Cindy Crawford: Odhalili sme, prečo je táto žena stále neodolateľná

Boli mnohým, ale nikdy nie priateľmi 

No Cindy priznáva, že okrem vekového rozdielu bola v ich vzťahu so slávnym hercom prítomná ešte jedna vec, ktorá zapríčinila rozpad ich manželstva: „Myslím, že časť problému v našom vzťahu bola, že sme boli obaja veľa iných vecí, ale neviem, či sme boli niekedy priatelia – ako kolegovia, pretože ja som bola mladá a on bol jednoducho Richard Gere,“ dodáva nestarnúca modelka. Presne toto je dôvod, prečo sa aj dnes mnohé bežné páry po rokoch rozchádzajú, pretože láska by mala byť založená aj na vzájomnom priateľstve. Keď vyprchá zamilovanosť, priateľstvo je to, čo dokáže vzťah udržať.  

Neprehliadnite: Kaia Gerber sa so svojou mamou Cindy Crawford nielen podobá: Neuveríte, ale a tieto ďalšie veci majú spoločné

No odvtedy už prešlo veľa času a obaja na seba spomínajú len v dobrom. Každý  z nich si potom život zariadil inak a Cindy je už dlhé roky šťastná po boku svojho manžela, Randeho Gerbera, s ktorým má dve úžasné deti, na ktoré je právom hrdá. 

Myslíte si rovnako ako Cindy Crawford, že vo vzťahu dvoch ľudí je priateľstvo dôležitou súčasťou?

spolu hlasovalo 800 ľudí

Áno
778
Nie
22

- Najčítanejšie -