Presunúť na hlavný obsah

Stlačením týchto bodov na dlani si zlepšíte kvalitu života: Dokážu pomôcť s bolesťou a zbaviť nervozity

Feminity

Ak máte za sebou náročný deň, cítite sa unavení, bez energie, máme pre vás expresné riešenie. Vieme, ako si zaručene ”dobijete" baterky: Starodávna metóda japonského liečenia totiž zharmonizuje vaše telo aj dušu za pár sekúnd. A najlepšie je, že to dokážete sami!

Aj keď ste o tom možno ešte nepočuli, naša ruka dokáže vraj malé zázraky. Generácia starších Japoncov totiž tvrdí, že každý jeden prst na ruke je spojený s určitým orgánom a zároveň aj emóciami. Takže ak vás počas dňa prepadne bolesť hlavy, migréna, či pocit úzkosti, stačí len vedieť, ktorý bod si treba stlačiť. Jednoduchá masáž prstov prospeje vášmu telu aj duši. Pozrite sa spolu s nami ako to funguje!

Inšpirujte sa: Mamička dvoch detí sa rozhodla po pôrode schudnúť: Toto je výsledok, ktorý na nej mnohé môžeme obdivovať

Palec

Čo sa týka orgánov, ovlyvňuje najmä žalúdok a slezinu. Z emočného prežívania je dôležité vyvinúť naň tlak, ak cítite úzkosť alebo vás trápi depresia. 

Ukazovák

Stlačením tohto prsta dokážete uľaviť od bolesti zubov, svalov, obličiek. Navyše ak neustále bojujete s pocitmi strachu, či sklamania, zamerajte sa práve na ukazovák. Uvidíte, že stačí pár jemných tlakov a bude vám oveľa lepšie. 

Prostredník

Pokiaľ vás trápia problémy so žlčníkom alebo pečeňou vyvýjajte mierny tlak na prostredník. Tento prst má rovnako vplyv aj na náš nevysvetliteľný hnev a nerozhodnosť.

Prsteník

Pľúca a hrubé črevo zase dokážete ovplyvnniť tlakom na prsteník. Navyše je prepojený s emóciami, ktoré v nás vyvolávajú a zapríčiňujú smútok. 

Malíček

Ak trpíte nedostatkom sebavedomia a chýba vám životný optimizmus, zamerajte sa na malíček. Z orgánov má priame napojenie na srdce a tenké črevo. Tak čo, idete spolu s nami japonskú metódu Jean Shin Jyutsy skúsiť?

Mohlo by vás zaujímať: 6 slovenských superpotravín, za ktoré môžeme byť vďační: Tieto sa oplatí zaradiť do jedálnička!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus