Presunúť na hlavný obsah

Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Feminity

Vzťahy veru nikdy nie sú úplne jednoduché. A pokiaľ v nich ide o lásku, platí to dvojnásobne. Viete však, čo si muži všímajú ešte predtým ako sa rozhodnú dať vášmu spolužitiu "zelenú"?

Kým sa muž rozhodne urobiť zásadný a krok a začne so ženou žiť, veľmi dobre si ti zváži. Chlapi totiž majú niečo spoločné. Boja sa záväzkov. Teda drvivá väčšina určite. Samozrejme česť výnimkám. Ak však ten váš vyvolený patrí skôr k tým opatrnejším, pozrite sa, čo všetko zvažuje, než si vás nasťahuje k sebe domov. 

Inšpirujte sa: Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

1. Či robíte veci z povinnosti alebo z lásky

Áno, je to tak. Toto je pre mužov nesmierne dôležité. Od začiatku si všímajú ako pristupujete nielen k nim, ale aj k povinnostima v domácnosti. Chlapi totiž veľmi rýchlo odhalia, či niečo robíte len naoko alebo to z ozajstnej lásky. A veľmi im na tom záleží, aby to išlo z vášho vnútra. 

2. Či mu nechávate dostatočný osobný priestor

Pre mužov je osobný priestor podstatný. Potrebujú istú dávku slobody, či už sú vo vzťahu alebo nie. Hoci vás milujú, chcú aj čas samy pre seba. Ak to dokážete pochopiť a nedusíte ho od začiatku nejakými pravidlami, príkazmi, či zákazmi, nenechá si vás ujsť za žiadnych okolností. 

3. Či vám nechýba entuziamus a optimizmus

Žena by mala byť nežná, láskavá, milá, plná pochopenia a optimizmu. Aspoň v ideálnych predstavách mužov určite. Samozrejme nemusí to byť na dennom poriadku, avšak toto sú vlastnosti, ktoré by vám nemali chýbať. Muž v žene nevyhnutne potrebuje podporu a pochopenie. Vtedy sa oveľa ľahšie zvládajú vo vzťahu aj nedorozumenia a dorbné škriepky. Práve preto na tom našim polovičkám tak záleží. 

Mohlo by vás zaujímať: Outfity zložené z kúskov z rifľoviny: Takto zaujmete na prvý pohľad a udržíte si status ikony

- Najčítanejšie -