Presunúť na hlavný obsah

Plážové inšpirácie moderátorky Alexandry Orviskej: Kráska s dokonalou postavou zvolila tieto strihy

Feminity

Ruku na srdce, moderátorka Alexandra Orviská má jednu z najkrajších postáv, akú žena môže mať. Pozrite sa na jej najlepšie plážové outfity a nechajte sa inšpirovať jedinečnými lookmi.

Moderátorka Alexandra Orviská je známa svojím vycibrený vkusom. Táto žena má módu jednoducho v krvi. A k tomu postavu, po akej túži nejedna z nás. Pozrite sa spolu s nami, ako jej to počas leta pekne ladí. 

Mohlo by vás zaujímať: Cestovateľské tipy Bruna Cibereja: Pozrite sa, kde si užíva leto známy moderátor a vášnivý cestovateľ

Sympatická brunetka vyzerá perfektne a tak si môže dovoliť aj odvážnejšie modely. Tieto háčkované bikiny v sviežich letných farbách sú jednoducho must-have kúskom tejto sezóny. Navyše, Alexandra v nich doslova žiari. Veď posúďte sami!

Áno, aj jednodielne plavky môžu byť hriešne sexi. Pokiaľ sa o svoje telo príkladne staráte, môžete si dovoliť aj takýto výrazný odtieň. V kombinácii s bezchybnou postavičkou a čokoládovou pokožkou je to na leto ideálna voľba.

Červená je jednoznačne hitom tohto leta. A známa kráska to dobre vie. Takýto look je nielen rafinovaný, ale aj neprehliadnuteľný. V tomto prípade vám netreba ani akékoľvek doplnky. Dokonalé, čo dodať!

Geometria je na plavkách IN už niekoľko sezón. A pásiky azda nikdy nevyjdu z módy. Jednodielny kúsok, ktorý zvolila známa kráska je nielen trendy, ale skutočne aj nesmrteľný!

Tento strih v kombinácii so skvelou farebnou variáciou je na leto ako stvorený. Dokonale zvýrazní krivky a zároveň dokáže zakryť aj problematické partie. To sa však Alexandry rozhodne netýka. Navyše na večer si k tomuto modelu stačí vziať len sukňu, či kraťasy a skvelý look je na svete!

Prečítajte si tiež: Najštýlovejšie krásky s bicyklom: Ekologickému trendu podľahli známe módne ikony, inšpirujte sa nimi

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus