Presunúť na hlavný obsah

Kráľovná popu Madonna oslavuje 60-tku a ženám odkazuje: Základom je poznať svoje telo a nikdy sa nevzdávať

Zahraničné celebrity

Blonďavá hriva a rôznorodé prevleky sa stali jej ikonickými znakmi. Popová star Madonna práve oslávila svoje 60siate narodeniny, avšak jej pleť aj telo vyzerá, ako keby mala stále tridsať. Ako sa uchováva neustále vo forme? Tieto jej zázračné tipy pomôžu aj vám!

Preslávila sa skladbami, ktoré prezrádzali o ženskej podstate viac, ako by mali. Známe songy si spievajú ženy po celom svete a ešte až doteraz obdivujú jej sexapíl a neustálu vytrvalosť. V čom tkvie Madonnina mladosť a večný životný elán?

Mohlo by vás zaujímať: Toto odlišuje Kendall Jenner od zvyšku klanu Kardashianiek: Kvôli tomuto nikdy nepodstúpila plastiku

Odmlada vedela, kým je 

Madonna si postavila svoju kariéru nielen na originálnom hlase. Za jednoznačne ikonické a unikátne sú do dnešných čias pokladané aj jej kostýmy, typický podpresenkový korzet či sieťované pančušky. Diva jednoducho vedela, ako to roztočiť na pódiu a dopriať svojmu vystúpeniu tú pravú šťavu.

V priebehu rokov menila svoje návyky

Speváčka nikdy nelenila a neustále zveľaďovala svoje telo aj myseľ. Madonna bola odmlada verným fanúšikom tanca a samozrejme, tak ako väčšina celebrít, aj ona sa spoliehala na svojho osobného trénera. Dokonca s ním trénovala aj s Gwyneth Paltrow. Táto trojica si pomáhala k vzájomnej motivácii a vyšším výkonom. 

Jógu striedalo posilňovanie

Od roztlieskavania v mladosti, preklenula speváčka k behu, ktorý praktizovala ešte predtým ako sa stala naplno slávna. Keď bola Madonna tehotná so svojou dcérou, rozhodla sa vymeniť tieto akčné športy za jógu. V tom období ju praktizovala aj 4-krát do týždňa. Neskôr opäť presedlala na posilňovanie a svojmu telu aj v 60-tke doprajte poriadny zaberák.

Prečítajte si tiež: Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Kľúčom k úspechu je vyrovnanosť

Od Madonny sa môžete naučiť, že cvičenie, to nie je iba povinnosť. Jeho obmieňanie je samozrejmé, prislúcha veku a má svoje obrovské výhody. Časť života viete venovať joge, časť behu, či tancu. Nemali by ste však zanevrieť na pohyb ako taký a dopriať si ho v primeranom množstve. Základným kľúčom k úspechu je poznať svoje telo a nikdy sa nevzdávať!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus