Presunúť na hlavný obsah

Tieto slávne ženy z červeného koberca milujú recyklovanú módu: Pre toto sa rozhodli byť iné ako ich kolegyne

Zahraničné celebrity

Ekologická móda zažíva jednoducho boom. A nový svet recyklácie a ekologicky šetrných inovácií si zamilovali aj hviezdy z červeného koberca. Nechajte sa inšpirovať štýlom Natalie Vodianovej, Chrissy Teigen, či Kate Middleton!

Natalia Vodianova

Na udržateľné materiály a novú podobu módy nedá dopustiť krásna Natalia Vodianova. Očarujúca topmodelka vie, že človek môže vyzerať skvele aj keď má na sebe outfit z organickej bavlny, organického hodvábu, či recyklovateľného polyesteru. Kombinácia čiernych nohavíc a topu s aplikáciou farebných, vyšívaných, plastových peniažtekov vyzerá skvele.

Chrissy Teigen

Čerstvá dvojnásobná mama a modelka Chrissy Teigen sa od chvíle, kedy sa stala mamou, zamýšľa tiež oveľa viac nad tým, čo si oblečie. Je si vedomá toho, že segment trvalo udržateľného odevného priemyslu, môže fungovať len vtedy, ak ho my sami podporíme. A navyše aj ekologický look je rovnako sexi a rafinovaný ako ten z masovej produkcie. 

Neprehliadnite: Kaia Gerber sa so svojou mamou Cindy Crawford nielen podobá: Neuveríte, ale a tieto ďalšie veci majú spoločné

Hailey Baldwin

Snúbenica Justina Biebera, modelka Hailey Baldwin je nielen krásna, ale na veľmi uvedomelá. 21-ročná plavovláska je už teraz módnou ikonou a nedá dopustiť na slow - fashion modely. A vyzerá v nich viac ako perfektne.

Kate Middleton

Sympatická vojvodkyňa Kate sa vôbec nebojí ukázať v rovnakom modely viackrát a na ekológiu v móde nedá dopustiť. Niektorým kúskom je verná roky. Sama tvrdí, že oblečenie prezrádza o vás to kým ste. Práve preto si dáva záležať na tom, čo si sama oblečie. A my jej nemôžeme veru nič vyčítať. Vždy je očarujúca!

Kate Mara

Americká herečka a modelka Kate Mara nedá na ”upcycling” dopustiť. Najmä preto, že si uvedomuje jeden fakt. Vie, že módne trendy vznikajú a zanikajú rýchlosťou blesku. Práve preto, sa ona sama pri nákupoch zaujíma o to, že odevný priemysel patrí medzi najväčších znečistovateľov prostredia. A tak sa snaží aby kúsky, ktoré nosí boli eticky vyrobené a správne zrecyklované.

Čítajte tiež: Tipy na dokonalé telo v zrelom veku podľa Cindy Crawford: Odhalili sme, prečo je táto žena stále neodolateľná

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe