Presunúť na hlavný obsah

Do tohto znamenia sa dokážu muži bezhlavo, kedykoľvek zamilovať, aj keď sú zadaní: Ste medzi nimi aj vy?

Feminity

Je síce pravda, že sebavedomie im nechýba, no tieto ženy majú v sebe niečo, čo dostane hádam každého muža. Tajomnosť, rafinovanosť, vášeň, eleganciu a štýl. Odhaľte spolu s nami, či ste jednou z nich!

Prečítajte si: Inteligenciu vraj dedíme po našich mamách: Muži majú v tomto vedľajšiu úlohu

Ženy narodené v tomto znamení sú prirodzene príťažlivé, tajomné, rafinované. Zároveň im nechýba nežnosť a dokonalá grácia. Na mužov pôsobia ako magnet a jednoznačne patria medzi najatraktívnejšie znamenia zverokruhu. Pýtate sa o koho ide? 

Neodolateľné a vášnivé zároveň 

Silné, nezávislé, s vlastným názorom, no zároveň citlivé, láskavé a éterické. Také sú ženy narodené v znamení Rýb. Nechýba im životný optimizmus, entuziazmus a vo vzťahu s nimi sa muži nikdy nenudia. Veľa cestujú, zbožňujú dobrodružstvá, vytrvalo bojujú za svoje ciele. Ak sa usadia, rodina je pre Ryby na prvom mieste. Pokiaľ si teda získate ich srdce, je to pre nich navždy. Aspoň v to vždy veria. Nemali by ste však zabúdať na to, že každodenná rutina ich privádza do šialenstva. Dokážu sa chopiť každej príležitosti, ktorú im život ponúka a vždy sa ju snažia využiť naplno. Je úplne jedno, či ide o kariérnu oblasť alebo lásku. Častokrát sú vzorom pre svojich priateľov a rodinu. 

Neprehliadnite: 10 dôvodov, pre ktoré je dnes vzácne mať po boku šťastnú ženu

Muži nedokážu odolať ich spontánnosti. Už pri vstupe do miestonosti upútajú okamžite pozornosť a každý si ich všimne. Zároveň ich okolie miluje pre ich veľkorysosť a veľké srdce. Sú vášnivé, talentované a energia, ktorá z nich vyžaruje ich premieňa na neodolateľné bytosti. Preto im často podľahnú aj muži, ktorí sú zadaní. Tak čo, sedí to aj na vás? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus