Presunúť na hlavný obsah

Kabelky, ktoré budú v móde už túto jeseň 2018: Tieto patria k horúcim favoritom!

Móda

Kabeliek nikdy nie je dosť a čo sezóna, to nový trend. Túto jeseň môžete vyberať naozaj z mnoho štýlov a my vám prinášame tie najhorúcejšie trendy zo zahraničia.

Najväčšie novinky už neprezentujú celebrity, ale influenceri a módne ikony. Ak chcete byť o krok vpred, zaostrite svoj zrak práve do ulíc veľkomiest. Rozmanitosť štýlov a originalita vás pohltí už po prvom dojme. O tom, že máme z čoho vyberať, svedčia aj nasledujúce ikony zo severských krajín, ktoré odprezentovali nadčasové kúsky naozaj na výbornú.

Inšpirujte sa: Cíťte sa po celý deň ako v papučkách: Sezóna štýlových šľapiek je v plnom prúde

Oválne kabelky pristanú biznis ženám

Kožené oválne kabelky preslávila ikona Victoria Beckham, ktorá ich už niekoľko sezón nosí pod pazuchou. Veľkosť kabelky zodpovedá aj tej pracovnej a preto tento typ využijete aj medzi prechodom z práce na podvečerný drink s priateľkou. Tento strih kabelky je nadčasový a preto si ho nenechajte pokaziť viditeľným logom značky, vsaďte radšej na čisté línie.

Ľadvinky alebo kabelky v štýle opasku trochu inak

Nosí sa okolo pása, ale aj cez šikmo cez plecia. Ľadvinky spočiatku oslovili len tých najodvážnejších, no dnes ich možno vidieť na každom, kto sleduje trendy. Všimnite si, ako ju kombinujú zahraničné ikony, vôbec sa neboja kombinácie so sakom alebo sukňou. Za nás palec hore.

Claps bag v duchu minimalizmu

Kabelka strohého tvaru ovládla srdcia všetkých milovníčok jednoduchého štýlu. Céline týmto skvostom jednoznačne ukázal, kto kraľuje minimalistickým kabelkám. Veľmi pôsobivá kabelka pre ženy, ktoré si budujú svoju kariéru. Idú si svojou cestou a okolie si nevšímajú.

Bucket bag alebo štýlové vedierko do ruky

Trend poslednej sezóny v podobe „bucket“ kabelky do ruky je ešte stále vidno viac v magazínoch, ako v uliciach. Ide o roztomilý vzhľad rozmerovo menšej kabelky vhodnej k elegantným outfitom. Zmestí sa do nej to najnutnejšie a celkovému looku dodá chic dojem.

Nenechajte si ujsť: Letný ľahký office štýl: Voľte prírodné farby, padavé materiály a cíťte sa skvelo

Mini kabelky vystriedali kabelky veľkých rozmerov

Kabelky do ruky pôsobia s vybraným stylingom oveľa ženskejšie a elegantnejšie. Niet divu, že sa k nim ženy vrátili a nevedia si ich vynachváliť. Dizajnové prevedenia týchto kabeliek nemajú limity a môžete skúšať experimentovať.

- Najčítanejšie -