Presunúť na hlavný obsah

Vaše vlasy ako dokonalý letný závoj: Tento krátky zostrih volá práve teraz aj vaše meno

Krása

Podľahli mu mnohé a vy môžete tiež. Krátke svieže vlasy po plecia zažívajú svoj comeback. Doprajte si ich v hladkej, lesklej variante, ktorá nikdy predtým nebola tak sexi.

Ak sa už raz rozhodnete, určite sa nebojte. Krátky zostrih pasuje každému typu tváre. Tú dlhú pekne obohatí o objem, srdiečkový typ pretiahne a dodá jej na dĺžke. Váš krk mu tiež bude ďakovať. S týmto účesom však vždy viete na čom ste. Môžete ho nastylovať na hladko, pripraviť si Hollywood glamour look ale aj neviazané morské vlny.

Prečítajte si tiež: Umývať si neustále vlasy v teple nie je zdravé: Tento jednoduchý trik ich však pred potením ochráni oveľa dlhšie

Neodolateľný lesk

Ak si ponecháte vlasy po plecia v ich dokonalej rovnosti, nezabúdajte sa množstvo lesku. Tento zostrih si ich doslova a do písmena žiada. Prípravky na lesk na ne striekajte v poslednom kroku úpravy. Vlasy tak nezaťažíte ale dodáte im hebkosť.

Nový spôsob umývania

Šampónom s plastovým obalom povedala značka Lush rázne nie. Rozhodnete sa byť enviromentálnou propagantistkou aj vy? Skúste ľahký šampón, ktorý je pre jeho zloženie šetrný k vlasom.

Rovné ale bez ničenia textúry

Žehlička na vlasy vám v prípade tohto strihu nesmie v kúpeľni chýbať. Ak ju doteraz nevlastníte, vyberajte kúsky, ktoré sú k vlasom šetrné. Štiepenie a vysúšanie je na krátkych vlasoch neakceptovateľné. Nechcete predsa skracovať ich dĺžku pri každom poškodení.

Dôležitá fixácia

Jemné vlny, ktoré si ľahko viete vytvoriť doma, fixujte produktami od profesionálov. Lak na vlasy s pridanými čiastočkami vaše vlasy prežiari a dodá im všetky potrebné vlastnosti. Budú lesklé a neodolateľne hebké na dotyk.

Mohlo by vás zaujímať: Look v duchu čarovnej Francúzskej riviéry omladí každú ženu: Tieto produkty vám na tele predĺžia leto

Ochrana pri stylingu

Čím kratšie vlasy máte, tým viac starostlivosti si žiadajú. Takýto Hollywoodsky glamour look má stále svoje miesto v módnom svete. Je nesmrteľný a má navrch na akejkoľvek akcii. Dôkladný stylingový prípravok je preto must have. Vyskúšajte jeden s obsahom argánového oleja a nebudete ľutovať. 

- Najčítanejšie -