Presunúť na hlavný obsah

Odborník radí: Aký šport zvoliť pre vaše deti?

Fitness

Leto sa pomaly končí a spolu s ním aj dilema, ako vyplniť deťom čas cez prázdniny. V škôlke či škole budú mať o program postarané, vzniká však otázka, aké voľnočasové aktivity deťom vybrať.

Ak sa rozhodnete ísť cestou športu, úspešný tréner Dominiky Cibulkovej, Daniely Hantuchovej a množstva ďalších slovenských fedcupových reprezentantiek, Matej Lipták, odporúča nešpecializovať sa len na jeden šport.

V jeho sérii 14 videí nájdete rady, ktoré oceníte, ak uvažujete o tom, že dáte svoje deti na tenis. Okrem odpovedí na otázky, ako napríklad kedy je ten správny čas začať s tenisom a aké oblečenie a obuv deťom vybrať, sa dozviete aj ďalšie rady priamo od odborníka z odboru.

Tenisová škola Mateja Liptáka je prvým uceleným videomateriálom na domácom internete, ktorý sa komplexnejšie venuje problematike začiatkov s detským tenisom. Videá majú krátky rozsah, obsahujú zaujímavé zábery z tréningov s deťmi a Matej v nich hovorí stručným a zrozumiteľným spôsobom, aby ste mali jasnú predstavu o tom, čo môžete čakať, keď dáte svoje dieťa na tenis.

Malí tenisoví nadšenci a ich rodičia majú navyše jedinečnú šancu priblížiť sa tenisovému svetu nielen cez obrazovku počítača či tabletu. 6. októbra sa totiž v bratislavskej NTC Aréne uskutoční Peugeot Tennis Day. Súčasťou programu bude aj skutočná tenisová škola pre deti pod vedením skúsených trénerov, autogramiáda našich tenisových reprezentantov, exhibície, súťaže, tanečné vystúpenia a množstvo ďalších aktivít pre celú rodinu.

Viac sa dozviete v priloženom videu:


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus