Presunúť na hlavný obsah

Dôvod, pre ktorý si veľa krásnych žien nedokáže nájsť chlapa: Túto jednu vec z nás muži cítia

Partnerské vzťahy

Veľa pekných žien si myslí, že nemá na chlapov jednoducho šťastie. Niektorí si zase myslia, že tieto ženy majú vysoké nároky. Jednu vec však prehliadajú.

Niektoré ženy majú šťastie a nájdu si partnera hneď, iné potrebujú čas a len tak skoro do vzťahu nevhupnú. Potom je tu však kategória žien, ktoré túžia po mužovi snov, ale nie a nie ho nájsť. Alebo ho len prehliadajú? 

Prečítajte si: Vekový rozdiel medzi partnermi, ktorý zabezpečí šťastný vzťah: Ak ho nemáte, riskujete, že to nebude fungovať

Postoj, ktorý veľa žien zaujíma voči sebe

Jedným z problémov tejto doby je to, že ženy príliš upierajú pozornosť na sociálne siete a porovnávajú svoj vzhľad s inými. Namiesto toho, aby si vážili, čo im bolo nadelené, porovnávajú sa s (pre nich) lepšími. Spočiatku sa to môže javiť ako veľmi nevinné gesto, avšak stráviť denne čo i len hodinu pozeraním sa na život inej ženy, nepriamo vplýva aj na postoj voči samej sebe. Sebavedomie takejto ženy ide podvedome nižšie a namiesto toho, aby sa žena tešila a pracovala na sebe alebo robila to, čo ju napĺňa, dostáva sa do uzavretej bubliny a vytvára si tak niečo, čo predtým ani neexistovalo. 

Je to o nás

To je dôvod, prečo niektoré ženy nedokážu vychádzať s inými ženami alebo dokonca s mužmi. Záujem mužov totiž neklesá, to len tieto ženy veľa riešia vo vnútri samej seba. Nie nadarmo sa hovorí, že sme to, čo vyžarujeme a to je mix nielen fyzickej krásy, ale aj tej vnútornej. Toho, ako žijeme, aký vzťah vedieme k sebe samej, ale aj k ostatným a k životu ako takému. Opačné pohlavie to vie vycítiť, je to niečo abstraktné, čo vedia iba muži.

Neprehliadnite: Muži po štyridsiatke dokážu túto jednu vec: Pri mladších ročníkoch by som podobné správanie čakala ťažko

Výnimku tvoria tieto ženy

Mnohé ženy bez toho, aby si to uvedomovali, môžu mať tiež absenciu pohlavných žliaz, označovanú tiež ako asexualita. Jednoducho z nich nevyžaruje sexuálna príťažlivosť pre opačné pohlavie a to aj napriek tomu, že je daná žena naozaj krásna, je tam chlad. Nedá sa s presnosťou povedať, čo presne to je. Tento typ žien totiž túži po láske, dokonca sa dokáže bezhlavo zamilovať. Ich telo však nevysiela dostatočné signály príťažlivosti. 

- Najčítanejšie -