Presunúť na hlavný obsah

5 spôsobov, ako zbaliť muža svojich snov: Zn. Jednoducho a bez slov

Feminity

Ak sa vám doteraz nepodarilo očariť vášho vysnívaného pána "Božského", máme pre vás skvelý manuál, ako na to. Pozrite sa, čo ho rozhodne dostane!

Pre nás ženy je často záhadou, čo na mužov platí a čo sa im naozaj páči. Odhaľte spolu s nami, ktoré veci na opačné pohlavie pri zvádzaní skutočne fungujú. Občas je to tak, že tie najjednoduchšie veci sú najúčinnejšie. 

Prečítajte si: Vekový rozdiel medzi partnermi, ktorý zabezpečí šťastný vzťah: Ak ho nemáte, riskujete, že to nebude fungovať

1. Zveďte ho smiechom

Úsmev je naozaj veľmi silná zbraň. Dokáže nahradiť dotyky, slová, gestá. Každého muža teší úsmev na tvári ženy. Skúste navodiť situácie, v ktorých ho dokážete rozosmiať. Bude sa cítiť uvoľnene, zabudne na starosti. V tom momente je váš. 

2. Buďte záhadnou

Hoci si to nepriznajú, muži milujú tajomné ženy. Chcú spoznávať, objavovať, byť prekvapovaní. Práve preto sa snažte na začiatku zoznamovania prezradiť o sebe čo možno najmenej a nechajte im priestor na realizáciu. Verte, že ich to bude baviť oveľa viac, ako keď im o sebe okamžite prezradíte všetko. Skutočná femme fatale je vždy tak trochu záhadná.

3. Dovoľte mu postarať sa o vás

Nie, nehrajte sa na samostanú superhrdinku, ktorá vlastne úplne všetko zvládne sama. Aj keby to tak bolo. Chlap musí mať pocit, že sa o vás môže a dokáže postarať. Chce ženu rozmaznávať, poskytovať jej istotu, zabezpečiť jej pohodu a komfort. Pokiaľ sa totiž prezentujete tak, že všetko zvládate, začne si pripadať, že ho ani nepotrebujete. 

Mohlo by vás zaujímať: Do tohto znamenia sa dokážu muži bezhlavo, kedykoľvek zamilovať, aj keď sú zadaní: Ste medzi nimi aj vy?

4. Buďte nežná a láskavá

Jemné dotyky, nežné gestá, obyčajné pohladenie. To je všetko, čo muži neuveriteľne potrebujú. Viac ako slová. Kedykoľvek sa ho len letmo dotknite, usmejte sa uvidíte, že toto funguje lepšie ako akékoľvek afrodiziakum

5. Rešpektujte ho

Rešpekt je niečo, na čo mnohé z nás v dnešnej dobe zabúdame. Áno, rešpektujte jeho prácu, priateľov, záľuby. Každý máme niečo čo milujeme a nie je dôvod, aby sme sa toho museli vzdať, len preto, že sa v našom živote objavil niekto nový. 

Mohlo by vás zaujímať: Do tohto znamenia sa dokážu muži bezhlavo, kedykoľvek zamilovať, aj keď sú zadaní: Ste medzi nimi aj vy?

- Najčítanejšie -