Presunúť na hlavný obsah

Na toto znamenie by ste si mali dať pozor: Vo vzťahu s ním to totiž nebudete mať najľahšie

Feminity

Ste čerstvo zamilovaná, no napriek tomu vás trápia nejaké drobné pochybnosti? Odhaľte spolu s nami, na ktorých mužov by ste si mali dať pozor. Vzťah s nimi, totiž nebude prechádzka ružovou záhradou.

Pokiaľ hľadáte muža na život, hovorí sa že medzi najvernejšie znamenia patria jednoznačne Ryby. Sú úprimní, čestní, stabilní a ak sa raz zamilujú, väčšinou je to navždy. Avšak existuje aj opačná strana mince. Ľudia, s ktorými to vo vzťahu nebudete mať veru najjednoduchšie. Viete o koho ide? 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Na mužov narodených v tomto znamení si dajte pozor

Sú radi stredobodom pozornosti, majú problém s úprimnosťou a nehovoria veci narovinu. Väčšinou vám povedia presne to, čo chcete počuť a len málokedy to, čo si skutočne myslia. Majú veľký problém udržať tajomstvo. Reč je o Kozorožcoch. Hoci je na začiatku vzťahu Kozorožec veľmi tolerantný, časom sa do neho snaží vnášať stále viac a viac svojich vlastných predstáv. No tie sa samozrejme nemusia vždy zhodovať s tými vašimi. 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Práve preto sa často stáva, že jeho ctižiadostivosť a presadzovanie vlastných ideálov, môže narušiť aj navonok stabilný vzťah. Keď totiž stratíte ružové okuliare, odrazu si začnete všímať súvislosti. Toto znamenie má značné majetnícke sklony a je preň nesmierne dôležité, aby bolo po jeho. Len vtedy je Kozorožec spokojný a šťastný. Ak to však dokážete akceptovať, potom s ním môžete bezproblémov fungovať roky.  

- Najčítanejšie -