Presunúť na hlavný obsah

(Ne)našli ste muža, s ktorým by ste strávili celý život? Stačí sa držať týchto 7 bodov a zostane pri vás navždy

Feminity

Pokiaľ máte po svojom boku konečne muža svojich snov, mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako si ho aj udržať. S našimi tipmi a radami to hravo zvládnete!

Udržať si pri sebe muža veru nie je vždy najjednoduchšie. Najmä, pokiaľ ide o dlhoročný vzťah. Pozrite sa ako neupadnúť do stereotypu a udržať si toho svojho pri sebe. 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

1. Neobmedzujte ho

To čo muži skutočne neznášajú je obmedzovanie. Nechajte ich občas zájsť s kamošmi na pivo, chatu, či pánsku jazdu. To sú veci, ktoré nevyhnutne potrebujú, aby dokázali vypnúť a skutočne sa uvoľniť. 

2. Noste sexi bielizeň

Na toto mnohé z nás žiaľ zabúdajú. No muži to milujú. Každý jeden chce vidieť občas svoju polovičku v sexi košieľke, korzete, či s podväzkami. Ak to bude mať doma, nebude mať tendencie vyhľadávať niečo také inde. 

3. Buďte tolerantná

Týka sa to najmä služobných ciest, pracovných stretnutí, jeho koníčkov a záľub. To, že je váš milý vo vzťahu neznamená, že mu skončil osobný život. Všetci potrebujeme vlastný priestor na realizáciu. 

4. Nechajte sa rozmaznávať

Nehrajte sa na hrdinku, ktorá dokáže všetko sama a muža vlastne k životu nepotrebuje. To je to najhoršie, čo môžete urobiť. Ak totiž muž po vašom boku nadobudne pocit, že všetko zvládate bez neho, odchádza. Chlapi chcú ochraňovať, rozmaznávať a starať sa. Tak mu to doprajte. 

5. Flirtujte, flirtujte, flirtujte

Samozrejme najmä s ním, ale aj inými mužmi v jeho prítomnosti. Všetko však s mierou. Na to nezabúdajte. Nechcete ho vytočiť, len rozvášniť. A toto je skvelý spôsob. Najmä ak ste spolu už niekoľko rokov. 

6. Nezabúdajte na komplimenty

Povedzte mu, že sa vám páči, čo na ňom milujete, že je sexi. Muži komplimenty zbožňujú. A chcú ich počúvať. Ak to ide, čo možno najčastejšie. 

7. Naučte sa odpúšťať

Toto je vo vzťahu naozaj kľúčové. Každý robíme chyby a je dôležité vedieť tomu druhému odpustiť. Spolužitie je predsa aj o hľadaní porozumenia. No nie? 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus