Presunúť na hlavný obsah

Najväčší beauty trend nadchádzajúcej sezóny: Zelenú linku alebo tieň v týchto variáciách musíte vyskúšať

Krása

Jeseň si pre nás pripravila niekoľko beauty noviniek. Jednou z nich sú aj zelené očné tiene alebo linky. Ako ich nosiť, aby vám táto farba nepridávala roky?

Farebné očné tiene alebo linky naplno ovládli predvádzacie móla na sezónu jeseň/zima 2018. Objavujú sa rôzne odtiene, pričom všetky majú spoločný základ – hlavne s citom. Ak sa budete riadiť týmto jednoduchým heslom, nič nepokazíte. 

6 jesenných make-up lookov, ktoré musíte poznať už teraz: Táto škála farebných odtieňov bude hot

Zamatový vzhľad

Vytvorte dramatický look pomocou paletky s tmavou smaragdovou zelenou. Jemne tieňované očné tiene doplnené čiernou kajalovou ceruzkou v podobe linky neoľutujete. 

V objatí zelenej olivovej 

Trend, na ktorý v súčasnosti mnohí nedajú dopustiť je v nedbalo rozmazaných tieňoch, ktoré si môžete vklepať len do krajov viečok. 

Lesk sa nosí 

Nahé líčenie a trblietajúca sa očná linka na horných viečkach. Líčenie veľmi lichotivé brunetkám. Kombinujte už len s jednoduchým štýlom. 

Jeseň s dotykom bronzu

Krémová textúra tohto tieňa ponúka dokonalé pohodlie pri aplikovaní očných tieňov. Nezabúdajte na podkladovú bázu. Tieto si však nebudete vedieť vynachváliť.

Inšpirujte sa: Nahé odtiene farieb na vašich nechtoch: Lesk leta a farby jesene sa snúbia v tomto novom trende

Zemité odtiene ako dramatický look

Nebojte sa odvážnejších kombinácií ako je napríklad strieborná s vojenskou zelenou. Zemité odtiene sú momentálne v kurze a môžete ich vzájomne miešať pre dosiahnutie unikátneho vzhľadu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus