Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré svoje lásky obklopujú prírodou: Rozžiarené sestry Heribanové, Zdenka Predná má takéto veľké detičky

Slovenské celebrity

Čoraz viac mamičiek si uvedomuje, aké je pre ich deti dôležité, aby spoznávali nielen krásy okolitej prírody, ale aby sa naučili predovšetkým aj láske k prírode. Aj známe slovenské mamičky vedia, že tento pocit je dôležité v deťoch budovať odmalička.

Zdenka Predná

Speváčka Zdenka Predná sa so svojou rodinkou, manželom, hudobníkom Oskarom Rózsom a deťmi, Oskarkom mladším a Eliášom, usadila natrvalo v Banskej Štiavnici. Práve tu je slovenská príroda skutočne krásna a Zdenka chce, aby jej deti spoznávali krásy ich rodného mesta a okolitej prírody už odmala. Podľa jej slov majú jej chlapci radi pobyt v prírode, aj keď prší. 

Mohlo by vás zaujímať: Známi oteckovia, ktorým to pristane: Baša Števulobá má doma takéto poklady, Ján Ďurica rád objavuje neznáme miesta 

Kristína Farkašová Tormová

Kristína je skutočne kreatívnou mamou rozkošných dvojičiek, Ely a Matildy, ktoré so sebou berie doslova všade. Spolu podnikajú rôzne výlety a dovolenky a často práve obklopené krásnou prírodou a tým, čo ponúka. Na jednom takom výlete ju dokonca jej dvojičky po náročnej túre aj vymasírovali. 

Anička Strike

Manželka známeho tanečníka Laciho Strika, Anička Strike, ktorá je rovnako tanečníčka, a vychováva s ním dvoch synčekov, Danielka a mladšieho Adamka, si podľa vlastných slov  najviac užíva práve takéto chvíle. Jednoduché a pritom čarovné momenty so svojimi deťmi, ako je jeden takýto v tráve uprostred prírody. 

Čítajte tiež: Letná dovolenka s deťmi ako dobrodružstvo: Baša Števulová prezradila, ako sa karavanom vybrali do Grécka 

Mirka Luberdová

Modelka a dnes už predovšetkým odborníčka na zdravé varenie trávi so svojimi deťmi, Riškom a Isabelkou, veľa spoločných chvíľ, kde sú obklopení prírodou. Keďže aj sama Mirka si uvedomuje, že pre jej deti je len dobré, keď sa učia, čo všetko zdravé im dokáže príroda sama poskytnúť. 

Babsy Jagušák Heribanová

Mladšia dcéra Aleny Heribanovej, prezývaná aj Babsy, má k tradíciám, histórii, aj k slovenskej prírode veľmi blízko. So svojou prvorodenou dcérkou, Izabelkou, trávi najmä uprostred tej slovenskej prírody skutočne veľa času. 

Tami Šimončík Heribanová

Rovnako ako aj Babsy, aj jej staršia sestra, Tamara vedie svoju prvorodenú Emilku, ako ju volajú, k láske k prírode. Momentálne však trávi známa spisovateľka so svojou dcérkou čas, vychutnávajúc si čaro portugalskej prírody. Presne tam totiž teraz žijú aj s manželom, známym fotografom, Braňom Šimončíkom. 

Neprehliadnite: Lenka Śóošová pozná recept na štastie: pripomenie vám krásy nášho Slovenska, ktorými by sme nemali pohŕdať

No veľmi rady sa obe vracajú na Slovensko, kde Tami oboznamuje svoju Emilku aj s typickými vôňami dreva a sena, ako sa na poriadny slovenský vidiek patrí. 

Známe sestry a mamičky, Babsy aj Tamara, si užívajú spoločné rodinné chvíle so svojimi ratolesťami aj na iných miestach čarovnej slovenskej prírody. Cez leto vzali svoje dcérky aj na  výlet, kde obdivovali aj takéto slovenské prírodné krásy.

- Najčítanejšie -