Presunúť na hlavný obsah

Otehotnela som s naj kamarátom môjho muža: Až po 10 rokoch som sa odhodlala povedať pravdu a toto bol dôvod

Feminity

Tereze jedna noc obrátila život úplne hore nohami. Roky však nedokázala svojmu manželovi povedať do očí pravdu. Muselo sa stať toto, aby určité veci pochopila.

Tereza a Marek sa vzali po dvojročnej známosti. Bola to láska ako z romantického filmu. ”Vzťah s Marekom bol od začiatku plný vášne, vzrušenia a lásky. Cítila sa som sa pri ňom ako vo sne. Bol nežný, galantný a neuveriteľne sexi. V mnohých veciach sme si rozumeli, mali sme veľa spoločného a všetci naši známi hovorili, že sme pre seba stvorení. Rovnako sme to cítili aj my dvaja.” No stačil jeden jediný moment a dokonalá idylka sa rosypala ako domček z karát. 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Večer, ktorý zmenil všetko

”Skvelé na našom manželstve bolo to, že sme mali množstvo spoločných priateľov. Často sme preto v pároch chodili na letné dovolenky, lyžovačky, či chaty. No počas jedného víkendu v Tatrách sa stalo niečo, čo by mi ani vo sne nenapadlo. V tom čase tam išiel Marekov najlepší kamarát Roman po čerstvom rozchode. Bol úplne zlomený a cítil sa naozaj zle. Ako to už býva, v ten večer tiekol alkohol naozaj prúdom. V hotelovom bare som napokon zostala len ja a Roman. Preberali sme úplne všetko, od problémov, starých lások až po súčasnosť. A odrazu to bolo. Ani neviem ako ocitla som sa na Romanovej izbe a asi netreba hovoriť, ako to skončilo. Keď sme obaja nad ránom trochu vytriezveli, dohodli sme sa, že to zostane našim tajomstvom. Mysleli sme si, že pravda by aj tak nikomu nepomohla. Avšak to som ešte netušila, že ten večer nezostal bez následkov.” Mesiac po tomto víkende Tereza zistila, že je tehotná. A vedela veľmi dobre, že otcom jej dieťaťa nemusí byť len jej manžel. Bola v šoku. No rozhodla sa, že to nikomu nepovie. Chcela počkať pár týždňov, aby Romanovi ani len nenapadlo, že dieťa môže byť jeho. Keď sa Olívia narodila, Tereze bolo jasné, že jej manžel otcom malej nebude. Nielenže sa na neho vôbec nepodobala, ale navyše to potvrdila aj jej krvná skupina. 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Pravda je občas tá najťažšia vec

”Aj vtedy som mlčala. Nechcela som prísť o muža, len kvôli jedinému skratu. Navyše Marek malú zbožňoval. Ako roky utekali, bolo to ťažšie a ťažšie povedať mu to. Prešlo neuveriteľných 10 rokov, kým sa môj muž a Roman dozvedeli pravdu. Bolo to na Marekove narodeniny a on mal príhovor o tom, aká som pre neho dokonalá, ako ma zbožňuje a že by za mňa položil život. Vtedy sa vo mne niečo zlomilo a vedela som, že už viac nemôžem klamať. Olívia už bola tiež dosť veľká na to, aby sme jej veci dokázali vysvetliť a ona ich pochopila. Najskôr som to však oznámila Marekovi s Romanom. DNA testy potvrdili, to čo som si roky myslela. Marek skutočne vychovával dieťa, ktoré nebolo jeho. No malú ľúbil ako svoju. Všetci traja sme sa dohodli, že Olivke to nepovieme. Marek mi časom odpustil a malej sa nechcel vzdať. Navyše Roman mal už tiež svoju rodinu. Počkáme, kým bude mať  Oli 18 a uvidíme… Viem, že raz možno príde deň, kedy to budeme musieť povedať aj jej, ale zatiaľ na to nie sme pripravení…”

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus