Presunúť na hlavný obsah

Najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu: Sú spolu už roky a stále pôsobia ako čerstvo zamilovaní

Feminity

Viete, ktoré slovenské dvojice sú spolu už roky a objavili aj recept na šťastné manželstvo? Pozrite sa spolu s nami, ktoré páry aj po rokoch žiaria spokojnosťou.

Sú známi, profesne veľmi úspešní a navyše našli lásku svojho života. Odhaľte spolu s nami, ktoré slovenské dvojice tvoria harmonický pár už roky. 

Prečítajte si tiež: Sprievodca krásnym Talianskom: Ivana Gáborík s manželom Mariánom si vychutnávajú romantiku na týchto miestach

Daniela Peštová a Pavol Habera

Očarujúca topmodelka Daniela Peštová a spevák Pavol Habera tvoria pár viac ako 17 rokov a spoločne vyhovávajú 4 deti. Dcérka Ella a synček Paul sú ich spoločné. Treba uznať, že Daniela a Pavol patria rozhodne aj k našim najkrajším párom

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút

Speváčka a hudobný producent sú jednoznačne najstabilnejším párom nášho showbiznisu. Napriek väčšiemu vekovému rozdielu si skvele rozumejú a ľúbia sa z roka na rok viac. Dnes sa tešia z dvoch rozkošných ratolestí a presne pred rokom spečatili svoju lásku aj svadbou.

Lenka Šóošová a Richard Raiman

Hoci sa zasnúbili po 10 rokoch vzťahu, so svadbou ešte čakajú. A niet sa čomu diviť. Vychovávajú totiž dvoch malých synčekov a pri nich im veľa voľného času zrejme nezostáva. No treba uznať, že táto rodinka je nielen krásna, ale skutočne žiari pohodou.

Soňa Skoncová a Róbert Reis

Oslnivá modelka a moderátorka Soňa Skoncová tvorí zaľúbený pár s partnerom Robom už 16 rokov. Dvojicu spája nielen láska, ale aj spoločné záujmy. Obaja milujú cestovanie, majú zmysel pre krásu a módu.

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Cifra 

Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová a rádiový speaker Matej Cifra tvoria pár už dlhé roky. V septembri 2016 svoj vzťah aj spečatili oficiálnym ”Áno”. A o romantické vyzania a slová lásky veru v ich vzťahu nie je núdza. Vidieť, že títo dvaja sú pre seba naozaj stvorení! 

Abbie Puskailer a Thomas Puskailer 

Abbie a Thomasa Puskailerovcov nestretnete nikdy inak ako v dobre nálade. Ľúbia sa už neuveriteľných 14 rokov a konečne je ich rodinka aj kompletná. Začiatkom tohto roka sa stali rodičmi synčeka Noaha Benjamina. 

Zlatica Švajdová Puškárová a Patrik Švajda

Dvojica sympatických a obľúbených moderátorov je spolu už neuveriteľných 18 rokov. Majú dvoch krásnych synov a pôsobia vyrovnanne, spokojne a šťastne. 

Mohlo by vás zaujímať: Letné pózy Sloveniek: Pohrajte sa so svojím telom a zdokonaľte svoje dovolenkové fotky podľa ich vzoru

- Najčítanejšie -